VAŠA PORADŇA

  HERMES FENG SHUI s.r.o.

  Koceľova 1105/1

  94901 Nitra

  IČO: 44831391

  DIČ: 2022856671  

  ---------------------------------------
  Division: HERMES Soft
  Vydavateľ: ® HERMES Soft

  

   
  
  
  

PREDPOVEĎ 2016

PREDPOVEĎ NA LUNÁRNY ROK 2016      OPICA (s prvkom Ohňa)

08.02.2016 – 27.01.2017

uverejnené 15.02.2016 (03:34)

Aký bude rok 2016 – všeobecná astrologická predpoveď pre rok Opice

Rok je ako stvorený pre kreatívne a inovatívne nápady. Snáď všetko, čo si viete predstaviť, je možné aj  zrealizovať. Opica je vysoko inteligentná, ale rada zavádza, utajuje a je veľmi prefíkaná. Všetky tieto atribúty sa potom prejavia v rôznych oblastiach života, samozrejme aj v politike, veľkých financiách a v obchode.

V roku Opice môže každý skúsiť svoje šťastie. Energia tohoto roka posúva všetko dopredu, dokonca aj tých, ktorí nevyvíjajú žiadnu mimoriadnu aktivitu.

Tento rok bude ľudí navádzať k riskantným a vynaliezavým riešeniam, ale aj k špekuláciám a hazardu.

Šťastie však bude priať najmä tým, ktorí sú rýchli a pohotoví. Rok Opice nie je pre bojazlivých a váhavých ľudí. Pozitívny vplyv roku Opice by mal ešte viac podporiť všeobecný hospodársky rast. Optimistický, bystrý a prefíkaný duch tohoto roka môže výrazne zvýšiť obrat nielen vo vašej firme ale aj v jednotlivých štátoch a v celom svetovom hospodárstve. Minimálne by malo toto priaznivé obdobie zastaviť stagnáciu v tých oblastiach, kde sa práve prejavuje.

Keďže však sú prirodzenými vlastnosťami Opice zavádzanie, zahmlievanie a tajnosti, je potrebné si v tomto období dávať pozor na podvody a podvodníkov. Pozor, môžu ísť „na vec“ veľmi sofistikovane. Doporučujeme preto všetko si dvakrát prečítať a preveriť, najmä pri uzatváraní zmlúv.  

Opica nerada rieši problémy otvorenými stretmi a konfliktmi, radšej sa snaží veci urovnať diplomaticky. Z prípadných neúspechov sa vždy poučí a nikdy neurobí rovnakú chybu dvakrát. Preto aj v období roku 2016 by mala nastať tendencia riešiť aktuálne problémy dohodou a kompromismi. Avšak tieto pozitívne tendencie môžu zbrzdiť charakteristické znaky živlu Ohňa v spojení so znamením Opice. A to znamená neústupnosť, tvrdohlavosť, hádavosť, nedôverčivosť a snaha všetko a všetkých riadiť a kontrolovať.

Všeobecne môžeme konštatovať, že rok Opice prináša vždy mnoho nového, najmä nekonvenčné metódy a postupy. A práve preto bude priať ľuďom s otvorenou mysľou a vizionárskymi nápadmi a všetkým tým, ktorí neodmietajú nové veci. Samozrejme, obdobie bude priať aj ľuďom v kreatívnych a umeleckých profesiách.  

 

Čo prinesie rok 2016 podľa feng shui (lietajúce hviezdy – Fei Sing)

I keď všeobecná predpoveď pre rok Opice bola prevažne priaznivá, celkové dianie a situácie veľmi výrazne ovplyvňujú práve energie, ktoré k nám prichádzajú v aktuálnom roku z Lietajúcich hviezd – Fei Sing. Preto uverejňujeme I túto predpoveď, I keď možno nebude až taká priaznivá ako tá predchádzajúca.

Všeobecná tendencia roku 2016 podľa feng shui (lietajúce hviezdy – fej sing)

 

Zlomyseľní „piati duchovia“ prichádzajú tento rok zo Severovýchodného paláca – Hora.

Severovýchod je mužský palác. Predstavuje malého chlapca – najmladšieho syna, ale aj mužov všeobecne.Títo všetci môžu byť v danom roku ohrození – viac nehôd, havárií, chorôb, problémov a náhlych úmrtí.

 

Severovýchod predstavuje aj kontempláciu a zamyslenie. Môže sa preto stať, že ľudia, organizácie, vlády nebudú vedieť nájsť vhodné riešenie rôznych problémov, pretože ich nebudú vidieť objektívne alebo komplexne. Môže sa stať, že správne riešenia jednoducho nebudú vidieť, alebo vyberú riešenie nesprávne.

 

Pozor !  Keďže severovýchod predstavuje Zem 8 alebo Horu, môžu sa aktivizovať sopkyhrozia ďalšie zemetrasenia a zosuvy pôdy. Pozor by si mali dávať ľudia a firmy, ktorí v tejto oblasti pracujú – baníci, ale tiež rôzni horolezci, skalolezci, záchranári, … skrátka všetci, ktorí sa pohybujú pod zemou alebo chodia či lozia po horách.

 

Keď to zhrnieme : v roku 2016 by si mali dať pozor všetci muži, ale najmä muži mladší, malí chlapci a najmladší synovia. Týchto by rodičia preventívne nemali púšťať na žiadne rizikovejšie športové podujatia a určite nie na rizikové alebo adrenalínové športy do hôr. Veľký pozor je treba dávať na malé deti, najmä na chlapcov – autonehody, lyžovanie, kúpanie, bicyklovanie, preliezky, …

Nebezpečenstvo môže hroziť všeobecne zo Severovýchodného smeru (nášho domu, bytu, nášho mesta, kraja, štátu, kontinentu). V tomto kontexte by sme doporučovali EÚ skôr upokojovať a „žehliť“ vzťahy s Ruskom, ako ho neustále provokovať.

Predpokladáme,  že problémy so Severnou Kóreou (zbrojenie a vypustenie rakety), sa môžu ešte prehlbovať a kulminovať budú v roku 2017.

Čo sa týka najväčších problémov, ktoré trápia našu spoločnosť (migranti, školstvo a zdravotníctvo), vyžadujú si konkrétne, rozhodné a tvrdé opatrenia, ak je treba, v prípade migrantov, aj s použitím primeranej sily (silná ochrana hraníc, deportácie, okamžité a tvrdé tresty za znásilňovanie detí, …), inak sa situácia vymkne z rúk a môžu nastať vážne problémy. Celú situáciu môžu vážne zhoršiť duchovia v Severovýchode – neschopnosť vidieť jasne a reálne situáciu a teda prijať správne rozhodnutia a opatrenia ale tiež neschopnosť dohodnúť sa. A to u oboch strán.

 

V roku 2016 prichádza obdobie, kedy bude spravodlivosť ťahať „za kratší koniec“. Do popredia sa dostanú malí ľudia (malí sú ľudia bez morálky, svedomia a cti). Postaviť sa im môže iba skutočne spravodlivý človek, pretože iba ten dostane „zhora“ zaslúženú pomoc. Modlime sa, aby sa tých spravodlivých našlo viac.

 

V roku 2016 nedoporučujeme uskutočňovať žiadne rekonštrukcie, prestavby a dostavby v Severovýchodnom paláci (na pozemku so Severovýchodným vstupom, v dome alebo v byte so Severovýchodným vstupom).

 

Kohútom doporučujeme poriadne si preveriť všetky zmluvy a dohody a nerobiť unáhlené rozhodnutia.

 

Ľuďom narodeným v roku Byvola a Hada doporučujeme zvažovať svoje výdavky, najmä riskantné investície.

 

Nečakané šťastie, nové príležitosti a tiež možnosť narodenia dieťaťa prináša tento rok Drakom 

 

Ťažší rok, najmä v oblasti zdravia, by mali očakávať ľudia, narodení v roku Tigra. Pozor na zdravie si však musia dať aj Opice. Doporučujeme starať sa o seba, chodiť na preventívne prehliadky a dodržiavať zdravý životný štýl - menej stresov a veľa pohybu na čerstvom vzduchu. Toto obdobie je pre tieto znamenia vhodné na zbavenie sa nevhodných návykov a rôznych závislostí.

 

 

VZŤAHY

Vzťahy, vo všeobecnosti, budú v roku 2016 podrobené skúške. To znamená, že problematické vzťahy nemajú veľkú nádej na zlepšenie a zhoršenie môžu zaznamenať vzťahy, ktoré sú zdravé a fungujúce. Samozrejme aj táto tendencia je individuálna pre jednotlivé znamenia a ročníky narodenia. Partneri (ľudia všeobecne) akoby sa nevedeli dohodnúť, nebudú vidieť riešenie svojho problému, alebo si vyberú riešenie nesprávne.

 

OHROZENIE

V lunárnom roku 2016 sú vo všeobecnosti energeticky podhodnotení, alebo oslabení najmä ľudia Gua 8 a Gua 2 (pozor na správne určenie Gua čísla nestačia iba tabuľky alebo guakalkulačky na fengshui stránkach - cca 40 % určujú nesprávne. Na presné astrologické výpočty diporučujeme softvér Poradca profi). 

Ohrození sú malí chlapci, najmladší synovia a mladší muži vo všeobecnosti. Ohrozenie a oslabenie sa môže prejavovať vo všetkých oblastiach života týchto ľudí – zdravie, havárie, úrazy, financie, vzťahy. Samozrejme, stupeň ohrozenia je individuálny a závisí od viacerých faktorov, hlavne od ich fyzickej a mentálnej imunity a kondície.

 

ZDRAVIE

Kľúčovým slovom pre tento rok je tráviaci systém. Pozor na tenké črevo, slezinu, žalúdok. Veľmi dôležité je tento rok dopĺňať a regenerovať pečeň - vhodná strava, detoxikačné kúry, bylinky. Tým môžeme predísť aj problémom so žlčníkom, ktoré tento rok hrozia. Zároveň energetické doplnenie pečene pomôže energii srdca, ktoré energeticky klesá, čo sa môže 

v budúcom roku prejaviť väčším počtom srdcových problémov a infarktov. Preto ľuďom,

ktorí majú problémy srdcovo-cievne doporučujeme zároveň posilňovať elasticitu ciev (rutín, ...).

Všeobecne si treba dať pozor na prechladnutia - najmä močový mechúr.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ak Vás zaujímajú Vaše individuálne denné predpovede, ktoré vychádzajú z dátumu narodenia podľa tradičnej čínskej astrológie, stiahnite si do mobilu alebo tabletu svoju Osobnú Aplikáciu 

OSOBNÝ PORADCA

Predpovede si prečítate v textovej forme, aplikáciu môžete používať pre neobmedzený počet osôb, jej používanie je veľmi jednoduché a môžete si ju ľubovolne prefarbovať podľa svojich pocitov a potrieb.

 

Tu sú VŠEOBECNÉ ROČNÉ PREDPOVEDE pre jednotlivé znamenia 

Potkan

Tento rok je dobrý. Darí sa doma i v práci. Neprichádzajú žiadne veľké problémy. Je to obdobie, v ktorom je možné nájsť znovu svoju stratenú rovnováhu. Objavia sa nové príležitosti. Neodporúčame rušiť trvalé zväzky kvôli ľúbostným dobrodružstvám.

 

Krajiny : Izrael, Severná Kórea, Južná Kórea

Politici : Radoslav Procházka, Ivan Mikloš

Osobnosti : Dara Rolins, Nasťa Kuzminová, Marek Majeský, Patrik Švajda, pápež František I.

 

 

Byvol

Tento rok je šťastný a úspešný. Postup v práci, v kariére, finančný úspech a dobré obchody. Možnosť novej lásky alebo utuženie stávajúceho vzťahu. V rodine všetko v poriadku. Objavia sa nové prospešné kontakty.

 

Krajiny : Čína, Juhoafrická Republika

Politici : Igor Matovič, Daniel Lipšic, Juraj Miškov, Jozef Kollár, Barack Obama

Osobnosti : Soňa Müllerová, Richard Müller, Maťo Ďurinda, Boris Filan, Napoleon Bonaparte

 

 

Tiger

Tento rok je ťažký a náročný. Prichádzajú tvrdé skúšky. Môžu sa objaviť konflikty v partnerských alebo v pracovných vzťahoch, ktoré môžu vyvrcholiť súdnym sporom. Odporúčame trpezlivosť a vytrvalosť. Je potrebné robiť kompromisy.

 

Krajiny : Belgicko, India

Politici : Renáta Zmajkovičová, Andrej Danko, Gábor Gál, A. P. Jaceňuk, J. V. Stalin,

Osobnosti : Zuzana Tlučková, Helena Krajčiová, Palo Habera, Ján Kuric, Ibrahim Maiga

 

 

Zajac

Tento rok je dobrý. Ale je vhodné byť v strehu, pretože sa môžu objaviť skrytí nepriatelia a zmariť plány. Obchody a finančné transakcie narazia na nečakané prekážky. Menšie zdravotné problémy prekazia plánované cesty. Dobrý rok pre lásku a rodinu.

 

Krajiny : Kanada

Politici : Peter Pelegrini, Andrej Kiska, Miroslav Lajčák, Viktor Orbán

Osobnosti : Monika Hilmerová, Juraj Kemka, Matej Landl, Ady Hajdu, Johny Depp, Jet Li

 

 

Drak

Tento rok je problematický. Môžu sa vyskytnúť nečakané prekážky, ktoré zmaria i dobre sa vyvíjajúce  plány a obchody. Odporúčame zbaviť sa tvrdohlavosti a netrvať na svojich pozíciách. Treba dať na dobre mienené rady iných, inak hrozí problém so zákonom.

 

Krajiny : Vietnam

Politici : Róbert Fico, Ivo Nesrovnal, Milan Rastislav Štefánik, Vladimír Putin

Osobnosti : Petra Polnišová, Jana Hospodárová, Rytmus, Marián Miezga, Alexander Bárta

 

 

Had

Tento rok je veľmi dobrý. Ľudia i šťastné náhody vychádzajú v ústrety. V tomto roku neodporúčame miešať sa do sporov a problémov iných ľudí a držať na uzde svoju zvedavosť. 

Je vhodná všeobecná umiernenosť v emóciách, ale i vo svojich požiadavkách.

 

Krajiny : Poľsko, Maďarsko, Fínsko, Dánsko, Grécko

Politici : Ľudovít Kaník, Boris Kolár, Marián Kotleba, Ivan Gašparovič, Václav Klaus

Osobnosti : Zlatica Puškárová, Karin Haydu, Lukáš Latinák, Filip Tůma, Peter Sagan

 

 

Kôň

Tento rok je šťastný, pretože prináša možnosť realizácie snov a všetkých plánov. Prichádzajú nečakané zisky a uznanie. Je dobré dávať si pozor na cestách, hrozia menšie zranenia. Môžu sa objaviť nepredvídané správy alebo problémy v rodine.

 

Krajiny : Nemecko

Politici : Angela Merkelová, David Kameron, Francois Hollande, Vladimír Mečiar

Osobnosti : Zdena Studenková, Nela Pocisková, Peter Marcin, Jožo Ráž, Adam Žampa

 

 

Ovca

Tento rok je dobrý. Prináša veľa práce, ale i zaslúženej odmeny. Toto obdobie je však veľmi vyčerpávajúce. Ak i prídu nejaké problémy, nehrozí nijaké vážnejšie nebezpečenstvo. Môže sa objaviť pocit samoty a izolácie. Odporúčame vytrvať.

 

Krajiny : Rusko, Ukrajina

Politici : Richard Sulík, Mikuláš Dzurinda

Osobnosti : Henrieta Mičkovicová, Peter Sklár, Andy Kraus, Jozef Vajda, Halina Pawlowska

 

 

Opica

Tento rok je vynikajúci. Prichádza šťastie, uznanie a úspech vo všetkých oblastiach života. Možnosť osamostatnenia, alebo je to vhodné obdobie na začiatok podnikania. Aktivít bude 

v tomto roku až priveľa, pozor na vyčerpanie a zdravotné problémy.

 

Krajiny : Slovensko, Čechy, Amerika, Švajčiarsko, Španielsko, Saudská Arábia

Politici : Monika Beňová, Iveta Radičová, Peter Kažimír, Miloš Zeman

Osobnosti : Adela Banášová, Dano Heriban, Michal Kubovčík, pápež Ján Pavol II.

 

 

Kohút

Tento rok je veľmi problematický. Hrozí zavedenie na nesprávnu cestu. Pozor na finančné straty, problémy v práci, ale problémy sa objavia i v rodine a v láske. Odporúčame dobre si preverovať všetky informácie a nerozhodovať sa unáhlene.

 

Krajiny : Rakúsko, Európska únia

Politici : Daniel Krajcer, Pavol Frešo, Vladimír Palko, Štefan Harabin, Alexander Dubček

Osobnosti : Marta Sládečková, Táňa Radeva, Emil Horváth, Michal Hudák, Jenifer Aniston

 

 

Pes

Tento rok je stredne dobrý. Prichádzajú nové aktivity, ale výsledky sú mizerné. Práca, úsilie 

a realizované plány neprinesú vytúžené ovocie. Môžu sa objaviť nečakané finančné výdavky. Možná zmena bydliska a väčšie i menšie cesty. Rozvoj spoločenských kontaktov.

 

Krajiny : Francúzsko, Taliansko, Sýria

Politici : Béla Bugár, Ján Počiatek, Zsolt Simon, Alojz Hlina

Osobnosti : Zuzana Šebová, Adriana Kmotríková, Michaela Čobejová, Ivan Letko, Madonna

 

 

Prasa

Tento rok je problematický, problémy sa môžu prejaviť vo všetkých oblastiach života. Pomôžu však priatelia. Finančné problémy sa dajú vykryť pôžičkou. Nakoniec sa všetko podarí zvládnuť.

 

Krajiny : Anglicko, Turecko

Politici : Róbert Kaliňák, Ján Fígeľ

Osobnosti : Celeste Buckingham, Peter Nagy, Ego, Ján Ďurovčík, Maroš Kramár, Juraj Kukura  

 

   

® HERMES Feng Shui s.r.o.

Tradícia stránky od roku 1998

info@moja-apka.sk

© Hermes All rights reserved