VAŠA PORADŇA

  HERMES FENG SHUI s.r.o.

  Koceľova 1105/1

  94901 Nitra

  IČO: 44831391

  DIČ: 2022856671  

  ---------------------------------------
  Division: HERMES Soft
  Vydavateľ: ® HERMES Soft
KONTAKTY :

  e-mail : info@fengshui.sk

   
  
  
  

PREDPOVEĎ 2020

Milí priatelia,

ešte predtým, ako si prečítate nové predpovede, chceli by sme vás upozorniť, že pripravujeme komplexnú zmenu našej hlavnej web stránky.

Súčasťou tejto zmeny sú aj úplné nové typy školení, ktoré pôjdu od začiatočníkov až po skutočných profesionálov. 

Realizovať sa budú prostredníctvom rôznych foriem štúdia –

dennej, víkendovej, večernej, intenzívnej aj individuálnej, internetovej, …

Tieto školenia sú koncipované tak, aby si z nich vybral naozaj každý.

 

Tešíme sa na vás

 

Tím HERMES

PREDPOVEĎ - LUNÁRNY ROK 2020 – Kovový Potkan

25.01.2020 – 11.02.2021

uverejnené na FB 04.01.2020 (14:56)

Čo prináša rok Kovového Potkana –

VŠEOBECNÁ ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ

Rok Potkana býva obvykle rokom hojnosti. Všeobecne prináša nové príležitosti a dobré vyhliadky. V tomto roku sa dá veľa zarobiť, preto mnohí toto obdobie využívajú k hromadeniu majetku.

Tento rok je vhodný pre plánovanie dlhodobých investícií. Aj preto všetky aktivity a podniky, začaté práve v tomto období, pokiaľ boli dobre pripravené, môžu byť veľmi úspešné.

Toto obdobie tiež napomáha rozvoju tých správnych spoločenských kontaktov.

Pozor však na špekulácie. Nie je rozumné snažiť sa využiť náhodné príležitosti. Znamenie Potkana je predsa len ovládané chladom zimy a tmou noci a tí, ktorí špekulujú neuvážene, alebo sa preceňujú, môžu dopadnúť zle.

Z hľadiska astrologického je tento lunárny rok mimoriadne vhodný pre nové začiatky – vyskytujú sa v ňom až dva dni lap-čchun (prvý jarný deň) Preto je to rok veľmi vhodný pre naplánovanie svadby, začiatku podnikania, alebo uskutočnenie rizikovejšieho projektu.

Rok Potkana v žiadnom prípade nebude nudný. Prinesie mnoho hašterenia, dohadovania a drobných nedorozumení. Celkovo však môže byť oveľa šťastnejší ako väčšina ostatných rokov, pretože v ňom väčšinou nedochádza k dramatickým udalostiam a vojnám.

 

Svoje osobné charakteristiky, osobné predpovede a partnerské zhody (z oblasti feng shui, numerológie, astrológie a kabaly) nájdete v PC programe „Osobný Poradca Profi“, alebo v jeho jednotlivých častiach.

V programoch môžete analyzovať neobmedzený počet osôb.

Všetko v textovej forme. Možnosť tlače z programu.

 

VŠEOBECNÁ tendencia roku 2020 podľa LIETAJÚCICH HVIEZD

Krédom tohoto roka je : treba sa pripraviť na nečakané prekvapenia. Môžu sa udiať zásadné zmeny.

Šľachetní a veľkomyselní ľudia budú mať cestu vpred otvorenú. Vtedy treba rýchlo konať. Ak je človek múdry a dokáže sa poučiť z chýb minulosti, dostane pomoc zhora a môže úspešne uskutočniť aj riskantné plány. Tých, ktorí sú na zmenu pripravení, ktorí sú ochotní konať a aj niečo obetovať, čaká šťastie.

 

Zlomyseľní „Piati duchovia“ prichádzajú tento rok z Východného paláca – Zdravie, Starší, Múdrosť

V roku 2020 je preto potrebné venovať pozornosť zdraviu, zdravotníctvu , zdravotníckym inštitúciám a poisťovniam. Či už sa to týka kvality potravín, vody, liekov alebo celkovo životného prostredia.

Môžu sa vyskytnúť nové ochorenia, alebo sa môže začať masívne prejavovať ochorenie, ktoré sme už dávno považovali za prekonané. Môžu sa objaviť nové prípady kontaminácie potravín alebo nová (či stará) pandemická choroba, ktorá ohrozí veľa ľudí.

 

Všeobecne tento rok platí, že ochorenia, ktoré sú už prejavené, majú tendenciu sa zhoršiť, alebo naopak, zlepšiť. Piati duchovia prinášajú v oblasti Zdravia skúšky a problémy, ale iba na človeku záleží, ako to napokon dopadne.

 

Problémy, rôzneho druhu, sa môžu prejavovať alebo začať práve na Východe (svetová strana)

osobného priestoru (byt, dom, firemný priestor, ..), mesta, štátu. Ale aj na Východe Európy, na Blízkom, Strednom, Ďalekom Východe, ...

 

Tento rok je veľmi dôležitý z hľadiska budúcnosti jednotlivcov, skupín, štátov, aj celého sveta. V tomto roku sa môžu ešte vypuklejšie prejaviť dôsledky nesprávneho hospodárenia, zadlžovania, …, čo spôsobí, že budúcnosť všeobecne (ale aj konkrétnych jednotlivcov, miest a štátov) môže byť ohrozená. V roku Prasaťa sa viac-menej darilo umelo blokovať vypuknutie celosvetovej ekonomickej krízy, dokonca nemecká ekonomika zaznamenala ku koncu roka mierny nárast. Ale to nemusí platiť v roku 2020.

Samozrejme, tieto všeobecné tendencie môžu byť lepšie alebo horšie, v súvislosti s konkrétnymi ľuďmi a štátmi (podľa ich astrologickej kompatibility so znamením Kovového Potkana – teda podľa ich aktuálnej ročnej predpovede), ale aj podľa ich aktuálnej ekonomickej kondície a podľa toho, ako

sú prakticky pripravení na globálnu zmenu finančného systému (zásoby zlata, …). Aj preto sa väčšina štátov snaží mať svoje zlaté rezervy radšej doma, ako ďaleko a teda bez možnosti kontroly, za morom.

 

V roku 2020 sú vo všeobecnosti ohrozené deti, najmä dievčatá a mladé ženy. To sme si mohli všimnúť napríklad koncom roka pri hroznej autonehode na zlatomoraveckej ceste – pretože tendencie daného roka sa vždy začínajú prejavovať niekoľko týždňov až mesiacov vopred a doznievajú postupne až v nasledujúcom roku (2021).

 

Problémy v tomto roku však môžu mať aj ľudia Gua 3 a mladí muži. Tiež sú ohrození starší ľudia všeobecne.

 

Problémy s nedostatkom energie môžu mať ľudia Gua 7 a Gua 8. Jedno, či muži alebo ženy.

Ohrozenie a oslabenie sa môže prejavovať vo všetkých oblastiach života týchto ľudí.

Samozrejme, závisí to aj od ich momentálnej fyzickej a psychickej kondície a veku, ktoré tieto všeobecné negatívne tendencie môžu ešte posilniť alebo naopak, podstatne zmierniť.

 

Čo sa týka priestorov, môžu vznikať problémy u tých priestorov, ktoré majú hlavný vstup, chýbajúcu časť, alebo výplav životnej energie (francúzske okná, …) na Východe.

Problémy a negatívne tendencie sa budú ešte oveľa viac prejavovať u tých priestorov, ktoré majú v horeuvedenom paláci (svetovej strane) hlavný vstup aj chýbajúcu časť súčasne (alebo chýbajúcu časť a výplav energie súčasne).

V roku 2020 preto neodporúčame uskutočňovať žiadne rekonštrukcie vo Východnom paláci,

ani začínať stavby so vstupom z Východu.

 

Môžu pokračovať problémy so živlom Vody. Pozor najmä na jarné prívalové dažde a povodne..

Problémy súvisiace so živlom Zeme, ktoré sa už prejavili v predchádzajúcom období, budú pokračovať.

Či už budú prírodného charakteru – zemetrasenia, sopky, závaly, alebo vzniknú pôsobením nedostatočného technického zabezpečenia – statika (pády budov) alebo vplyvom rôznych výbuchov – plyn, teroristický zásah, …

 

VZŤAHY

Vzťahy všeobecne v roku 2020 nebudú veľmi dobré. Týka sa to ľudí aj jednotlivých štátov.

Problémy a konflikty, ktoré vznikli, alebo sa prejavili v predchádzajúcom roku, môžu pokračovať a ešte sa prehlbovať.

Prosperovať budú iba tie vzťahy, ktoré stoja na pevných pilieroch – čestnosť, pravdivosť a otvorenosť.

 

Negatívne tendencie však môžu byť u konkrétnych jednotlivcov alebo štátov zmiernené – závisí to od kompatibility zvieraťa z roku narodenia (človeka alebo štátu) s aktuálnym rokom (Kovový Potkan).

U ľudí to samozrejme veľmi záleží aj na priestore, ktorý obývajú, ten môže všetky negatívne tendencie roku podstatne zmierniť, alebo naopak, ešte posilniť.

 

ZDRAVIE

Počas lunárneho roku 2019 bol najviac oslabený a teda aj ohrozený urogenitálny systém (obličky, močový mechúr, pohlavné orgány)a žalúdok. Oslabenie urogenitálneho systému môže byť badateľné ešte aj v prvej polovici tohoto roka.

V období roku 2020 si treba dávať pozor na ochorenia pečene a žlčníka, ale tiež horných a dolných dýchacích ciest (priedušky, pľúca) a hrubého čreva.

Ďalej je potrebné dávať si pozor na zažívacie ústrojenstvo – žalúdok, tenké a hrubé črevo. Preto odporúčame, rovnako ako aj v predchádzajúcom roku, kupovať a konzumovať potraviny od overených výrobcov, najlepšie domácich a dbať na dobu trvanlivosti potravín.

V TOMTO ROKU POZOR NA ROZNE NÁKAZLIVÉ CHOROBY! – virózy, osýpky, tuberkulóza, žltačka, … (či už tieto nákazy vzniknú prirodzene alebo umelo).

Rovnako v tomto období neodporúčame piť vodu z neznámych zdrojov, alebo nepreverených studní a celkovo je potrebné dať si pozor na všetko, čo pijeme.

 

PRÁCA A FINANCIE

V tomto roku by o financiách nemali rozhodovať ženy, nemusí to dopadnúť dobre.

 

Pozor na havárie! Pozor by si mali dávať všetci účastníci cestnej premávky – vodiči, chodci, cyklisti – hrozí zvýšený výskyt nehôd, kolíznych situácií a havárií, ktoré budú vznikať nevysvetliteľným zlyhaním techniky, ľudského faktora alebo iných nepredvídateľných skutočností

V tomto roku odporúčame radšej necestovať.

 

Ohrození sú v tomto roku aj všetci dopravcovia - cestná, vlaková, železničná, letecká a lodná doprava, ale tiež špedičné firmy.

V sektore dopravy sa môžu vo zvýšenej miere vyskytnúť napríklad štrajky.

 

Problémy sa môžu vyskytnúť aj pri stavbách diaľnic, mostov, tunelov.

 

Problémy a konflikty očakávame aj v oblasti zdravotníctva – nemocnice, poisťovne, lekárne,

personál, …, sťažnosti a žaloby, …, hrozia epidémie!

 

Poruchy (technického charakteru, alebo živelné pohromy) môžu nastať na rôznych technických zariadeniach, tiež na technickom zariadení výrobcov a distribútorov elektrickej energie.

Tieto technické poruchy potom môžu mať za následok aj výpadky u telefónnych a mobilných operátorov.

 

Cestovný ruch môžu postihnúť problémy. I renomovaným cestovkám doporučujeme dobre si zabezpečiť svoje zmluvy, destinácie, …pretože ich môžu stretnúť neočakávané zvraty a nemilé prekvapenia. To sa samozrejme môže negatívne dotknúť najmä ich klientov.

 

OHROZENIE

V roku 2020 by si mali dať pozor najmä dievčatá, mladé ženy, druhé manželky a ľudia Gua 3. Títo ľudia by nemali v tomto roku pokúšať svoje šťastie účasťou na rôznych rizikových podujatiach, nebezpečných športových súťažiach a adrenalínových športoch, kdekoľvek sa tieto akcie uskutočnia.

Pozor na dopravné nehody a násilnú smrť.

Energeticky podhodnotení, alebo oslabení, sú v tomto období ľudia Gua 7 a Gua 8 (jedno či muži alebo ženy).

Ohrozenie a oslabenie sa môže prejavovať vo všetkých oblastiach života týchto ľudí – zdravie, nehody, úrazy, havárie, financie, vzťahy. Samozrejme, stupeň ohrozenia je individuálny a závisí od viacerých faktorov, hlavne od ich fyzickej a mentálnej imunity a kondície.

 

VŠEOBECNÉ ODPORÚČANIA

Nebezpečenstvo hrozí všeobecne z Východného smeru (nášho domu, bytu, nášho mesta, kraja, štátu, kontinentu). Dúfajme, že NATO prejaví dostatok súdnosti a nezačne si konflikt s Ruskom. Mohlo by sa totiž stať, že tento akt prebudí povedomie slovanských národov a oni si znovu uvedomia, kto je ich skutočný priateľ a kto nepriateľ. („… to Slovensko naše dosiaľ tvrdo spalo, alebo blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo …“).

V tomto roku môžu vyjsť na povrch aj ďalšie veľmi negatívne skutočnosti ohľadom atómovej elektrárne vo Fukušime.

No a nezabúdajme na Čínu s jej mocenskými ambíciami a veľkou chuťou na ovládnutie sveta.

O Blízkom, Strednom a Ďalekom Východe nemusíme ani nič hovoriť…

 

V roku 2020 neodporúčame uskutočňovať žiadne rekonštrukcie, prestavby a dostavby vo Východnom paláci (svetovej strane).

(To znamená na pozemku s Východným vstupom, v dome alebo v byte s Východným vstupom, v kancelárii s Východným vstupom, ale celkovo v každom priestore vo Východnom paláci – vo Východnej časti priestoru).

 

V tejto súvislosti by si väčší pozor mali dávať obyvatelia / užívatelia priestorov s Východným vstupom – do bytu, domu, kancelárie, prevádzky.

Energeticky podhodnotené však tento rok aj priestory so Západným vstupom a Severovýchodným vstupom (únava, podráždenosť, hádky, menej financií, zdravotné problémy, …).

 

VŠEOBECNÉ PREDPOVEDE PODĽA 9 HVIEZD

Ťažší rok, najmä v oblasti zdravia, by mali očakávať ľudia, narodení v roku Hada a Prasaťa. Doporučujeme starať sa o seba, chodiť na preventívne prehliadky a dodržiavať zdravý životný štýl - menej stresov a veľa pohybu na čerstvom vzduchu. Toto obdobie je pre tieto znamenia vhodné na zbavenie sa nevhodných návykov a rôznych závislostí.

 

Potkanom odporúčame poriadne si preveriť všetky zmluvy a dohody a nerobiť unáhlené rozhodnutia.

 

Šťastie tento rok čaká na ľudí narodených v znamení Kohúta, čo im umožní uskutočniť svoje nápady a plány.

 

Dračí úspech, predovšetkým vo finančnej oblasti, prichádza k ľuďom v znamení Zajaca.

 

Pozor na peniaze by si v tomto roku mali dať ľudia narodení v roku Opice a Tigra. Je treba vyvarovať sa najmä riskantných investícií.

 

Nečakané šťastie, nové príležitosti a tiež možnosť narodenia dieťaťa prináša tento rok Ovciam a Byvolom.

 

Rok prináša Koňom možnosť stretu so zákonom – uzatvorenie zmluvy, dohody, vyhľadanie právnej pomoci alebo angažovanie v právnej záležitosti inej osoby.

 

Svoje osobné charakteristiky, predpovede a partnerské zhody (z oblasti feng shui, numerológie, astrológie a kabaly) nájdete v PC programe „Osobný Poradca Profi“, alebo v jeho jednotlivých častiach.

V programoch môžete analyzovať neobmedzený počet osôb.

Všetko v textovej forme. Možnosť tlače z programu.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všeobecné ROČNÉ ASTROLOGICKÉ PREDPOVEDE

pre jednotlivé ZNAMENIA v lunárnom roku KOVOVÉHO POTKANA :

 

Potkan

Tento rok je všeobecne úspešný. Je tu možnosť finančného zisku, šťastie v láske aj v kariére. Nehrozia žiadne veľké pohromy. Bolo by vhodné tento rok využiť na dosiahnutie svojich zámerov a cieľov.

 

Krajiny :      Izrael, Severná Kórea, Južná Kórea

Politici :       Radoslav Procházka, Ivan Mikloš

Osobnosti : Dara Rolins, Marek Majeský, pápež František I., Nasťa Kuzminová, Veronika Veles-Zuzulová

----------------------------------------------------------

 

Byvol

Tento rok je veľmi dobrý. Prináša veľa práce a povinností, ale aj povýšenie v práci. Peniaze však prichádzajú iba postupne. Je potrebné uvážlivo míňať a investovať. Možnosť rodinných osláv.

 

Krajiny :      Čína, Juhoafrická Republika

Politici :       Zuzana Čaputová, Igor Matovič, Daniel Lipšic, Barack Obama

Osobnosti : Richard Müller, Maťo Ďurinda, Boris Filan, Napoleon Buonaparte, Adolf Hitler

----------------------------------------------------------

 

Tiger

Tento rok je priemerne dobrý. Je tu možnosť zapliesť sa do rôznych problémov a nedorozumení.

V tomto období odporúčame radšej neriskovať. Je tu aj možnosť straty niekoho blízkeho, všeobecne

toto obdobie prináša smútok.

 

Krajiny :      Belgicko, India

Politici :       Andrej Danko, Renáta Zmajkovičová, , Gábor Gál, A.P. Jaceňuk, J.V. Stalin,

Osobnosti : Zuzana Tlučková, Helena Krajčiová, Palo Habera, Ján Kuric, Ibrahim Maiga

----------------------------------------------------------

 

Zajac

Tento rok je pokojný. Je to obdobie vhodné na uzatváranie nových obchodov. Odporúča sa však

dávať si pozor na financie. Predvídavosť a opatrnosť. Vhodná doba na plánovanie budúcnosti alebo

na kúpu majetku.

 

Krajiny :      Kanada

Politici :       Peter Pellegrini, Andrej Kiska, Miroslav Lajčák, Viktor Orbán

Osobnosti : Monika Hilmerová, Juraj Kemka, Matej Landl, Ady Hajdu, Johny Depp, Jet Li

----------------------------------------------------------

 

Drak

Tento rok je dobrý. Začína sa vyrovnané obdobie, kedy sa problémy z minulosti budú riešiť.

Finančný nárast sa nepredpokladá, ale nehrozia ani finančné straty. V oblasti lásky a rodiny je to priaznivé obdobie. Prichádza zábava, cestovanie a rozvoj kontaktov.

 

Krajiny :      Vietnam

Politici :       Róbert Fico, Miroslav Beblavý, Milan Rastislav Štefánik, Vladimír Putin

Osobnosti : Petra Polnišová, Kvetka Horváthová, Rytmus, Marián Miezga, Alexander Bárta

----------------------------------------------------------

 

Had

Tento rok je problematický, prináša veľa nečakaných zmien, ku koncu roka by však malo nastať zlepšenie. Je možná finančná strata, alebo ochorenie. Odporúčame opatrnosť pri všetkých dôležitých rozhodnutiach. Odporúčame upevniť svoje pozície.

 

Krajiny :      Poľsko, Maďarsko, Fínsko, Dánsko, Grécko

Politici :       Marián Kotleba, Boris Kolár, Ivan Gašparovič, Václav Klaus st.

Osobnosti : Lukáš Latinák, Filip Tůma, Marián Čekovský, Peter Sagan, Dominika Cibulková

----------------------------------------------------------

 

Kôň

Tento rok nie je veľmi dobrý. Môžu nastať dosť ťažké časy. Pozor na financie, je potrebné všetko

si dobre rozvážiť. Hrozí zadĺženie. Problémy sa môžu vyskytnúť aj v osobnom živote.

Hrozí stret so zákonom.

 

Krajiny :       Nemecko

Politici :       Tomáš Drucker, Angela Merkelová, David Kameron, Vladimír Mečiar

Osobnosti : Zdena Studenková, Nela Pocisková, Peter Marcin, Jožo Ráž, Adam Žampa

----------------------------------------------------------

 

Ovca

Tento rok je priemerný. Môže nastať zlepšenie v práci alebo v oblasti financií. Možnosť výhry alebo zisk peňazí z iných netradičných zdrojov. Rodinný život bude v poriadku, možnosť novej romantickej lásky.

 

Krajiny :      Rusko, Ukrajina

Politici :       Richard Sulík, Ľuboš Blaha, Mikuláš Dzurinda

Osobnosti : Henrieta Mičkovicová, Peter Sklár, Andy Kraus, Jozef Vajda, Halina Pawlowska

----------------------------------------------------------

 

Opica

Tento rok je veľmi dobrý. Nevyskytujú sa závažnejšie roblémy ani v osobnom živote ani v práci. Peniaze plynú z nečakaných zdrojov, je možný prírastok do rodiny. Je to vynikajúce obdobie na nadväzovanie prospešných osobných alebo pracovných kontaktov.

 

Krajiny :      Slovensko, Čechy, USA, Švajčiarsko, Španielsko, Saudská Arábia

Politici :      Monika Beňová, Iveta Radičová, Peter Kažimír, Miloš Zeman

Osobnosti : Adela Banášová, Dano Heriban, Michal Kubovčík, pápež Ján Pavol II.

----------------------------------------------------------

 

Kohút

Tento rok je veľmi ťažký a problematický. Bude potrebné siahnuť na svoje úspory a veľmi tvrdo pracovať. Pozor na prepracovanosť, bolesti hlavy a drobné ochorenia. Odporúča sa robiť kompromisy.

 

Krajiny :      Rakúsko, Holandsko, Japonsko, Európska únia

Politici :       Štefan Harabin, Pavol Frešo, Vladimír Palko, Alexander Dubček

Osobnosti : Marta Sládečková, Táňa Radeva, Emil Horváth, Michal Hudák, Jeniffer Aniston

----------------------------------------------------------

 

Pes

Tento rok je dobrý. Je možné dosiahnuť veľký úspech vo svojej kariére, ale finančný zisk nebude adekvátny. Je to vhodné obdobie na zvyšovanie kvalifikácie a zbieranie nových vedomostí. Žiadne vážne problémy. Odporúčame oddych a nazbieranie nových síl.

 

Krajiny :      Francúzsko, Taliansko, Sýria

Politici :       Béla Bugár, Alojz Hlina, Juraj Šeliga, Donald Trump

Osobnosti : Zuzana Šebová Kubovičová, Michaela Čobejová, Ivan Letko, Matej Tóth, Madonna

----------------------------------------------------------

 

Prasa

Tento rok je veľmi neistý. Prináša mnohé problémy, prekážky a stratu vecí, ktoré sa zdali byť isté. Toto obdobie môže priniesť výhľad lukratívnych obchodov, pozor však, odporúčame si všetko dobre preveriť.

 

Krajiny :      Anglicko, Turecko

Politici :       Michal Truban, Eduard Chmelár, Róbert Kaliňák, Ján Fígeľ

Osobnosti : Celeste Buckingham, Peter Nagy, Ego, Ján Ďurovčík, Maroš Kramár, Petra Vlhová

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

® HERMES Feng Shui s.r.o.

Tradícia stránky od roku 1998

info@moja-apka.sk

© Hermes All rights reserved