VAŠA PORADŇA

  HERMES FENG SHUI s.r.o.

  Koceľova 1105/1

  94901 Nitra

  IČO: 44831391

  DIČ: 2022856671  

  ---------------------------------------
  Division: HERMES Soft
  Vydavateľ: ® HERMES Soft
KONTAKTY :

  e-mail : info@fengshui.sk

   
  
  
  

PREDPOVEĎ 2021

 

 

 

predpoveď 2020

 

 

PREDPOVEĎ - LUNÁRNY ROK 2021 – Kovový Byvol

12.02.2021 – 30.01.2022

uverejnené 21.01.2021 (19:30)

Čo prináša rok KOVOVÉHO BYVOLA

(všeobecná astrologická predpoveď)

Rok Byvola sa nesie v znamení príslovia „bez práce nie sú koláče“. Na ľudí po celej planéte čaká množstvo úloh, ktoré je treba zvládnuť a množstvo vecí, ktoré je treba urobiť.

Tento rok nebude mať zľutovanie s tými, ktorí budú chcieť ostatných opiť peknými rečami. Dôležité budú iba holé fakty a pravda.

Rok Byvola zostáva ľahostajný a chladný k módnym výstrelkom, k abstraktnému umeniu aj k supermoderným liberálnym prúdom. Politikárčenie a „diplomacia“ ho tiež nezaujímajú. Podporuje konzervatívne myšlienky, konzervatívne hodnoty a skutočný význam a zmysel politiky.

V tomto roku sa lenivosť a nečinnosť nevyplácajú. Dominujú práca, poriadok a disciplína (rovnako ako v súčasnej Číne, ktorá je v znamení Byvola).

Pozor však na nedorozumenia a tvrdohlavosť v komunikácii, a na neústupnosť v bezvýznamných a formálnych otázkach. Tieto totiž môžu prerásť až do zarputilosti a spôsobiť mnohé nepríjemné situácie, pretože neústupnosť a tvrdohlavosť sú dosť výrazné charakterové vlastnosti Byvola (môžeme si všimnúť na našom premiérovi – je narodený v znamení Byvola, u ktorého sa určité charakterové vlastnosti zvlášť výrazne, ale hlavne v negatívnom zmysle, prejavujú).

Buďme však trpezliví, všetko sa v tomto roku „vyfarbí“ a každý bude za svoje skutky patrične ohodnotený a aj „odmenený“. Pretože aj keď sa to navonok nemusí prejavovať, sila a energia tohoto roka je obrovská a zničí každého, kto nemá s ľuďmi poctivé úmysly.

 

Svoje osobné charakteristiky, osobné predpovede a partnerské zhody (z oblasti feng shui, numerológie, astrológie a kabaly) nájdete v PC programe „Osobný Poradca Profi“, alebo v jeho jednotlivých častiach.

V programoch môžete analyzovať neobmedzený počet osôb.

Všetko v textovej forme. Možnosť tlače z programu.

 

VŠEOBECNÁ tendencia roku 2021 podľa LIETAJÚCICH HVIEZD

Heslom tohoto roka je : očakávajte neočakávané. A keďže sme nevyliečiteľní optimisti, očakávame predovšetkým pozitívne zmeny z globálneho hľadiska. Aj keď sa pravdepodobne nebude dať vyhnúť

stresu, šokujúcim správam, strachu z budúcnosti, …

 

V roku 2020 sme písali o tom, že najväčšie nebezpečenstvo hrozí z Východu, kde priletela Hviezda 5 a zároveň bol tento palác z hľadiska roka v energetickej nule – „smrti“.

Ako sa to prejavilo? Presne ako sme predpovedali. Pandémia, kolabujúce zdravotníctvo, smrť ľudí, predovšetkým starších, …

Tu máme dobrú správu. Toto všetko je možné v roku 2021 zvrátiť, pretože v paláci Východu sa začnú prejavovať veľmi priaznivé energie.

Sú tu však, v aktuálnom roku, aj ďalšie, tentoraz negatívne tendencie (v iných palácoch), ktoré môžu tento pozitívny vývoj zablokovať, zvrátiť a ukončiť (jednoducho sa skutočné odborné poznatky a naozaj účinné lieky k ľuďom vôbec nedostanú).

 

Takže čo sa bude pravdepodobne diať v tomto roku?

Situácia v Severe hovorí o tom, že finančná pomoc, ktorá je všetkým (osobám, firmám, aj štátom) sľubovaná, nakoniec nepríde, alebo bude pozdržaná, čo je ale v dôsledku vlastne to isté. A teda financie nepritečú ani do hospodárstva, ani do zdravotníctva, ani do poľnohospodárstva a teda samozrejme ani ku konkrétnym ľuďom (niečo podobné ako v USA, keď chcel D. Trump poslať každému pomoc 2000 dolárov, ale tí „dobrí“ schválili iba 600).

 

Takže čo bude ďalej? Následne bude chabá a už teraz nedostatočná finančná pomoc celkom zastavená, to znamená, že žiadna Covid „pomoc“ už nebude a jednotlivé vlády (aspoň tá naša určite) sú rozhodnuté dostať túto „finančnú pomoc“ znovu naspäť do štátnej pokladne. A čo poviete, od koho asi? Predsa od firiem a od ľudí. Takže prídu kontroly, pokuty, penále a … exekútori. Predpokladáme, že 1/3 až ½ hospodárstva (ale vlastne konkrétnych skrachovaných ľudí, z ktorých mnohí sa stanú bezdomovcami) bude v … (ospravedlňujeme sa, ale pekne sa to napísať nedá).

A čo bude nasledovať potom? Nuž predpokladáme, že niečo v zmysle pražskej defenestrácie

(pre tých, ktorí nevedia čo to znamená - ľudia sa naštvali, vtrhli na pražskú radnicu a povyhadzovali tých šašov von oknom).

Ale možno sa udeje niečo z toho neočakávaného a situácia u nás aj vo svete vôbec nebude až taká dramatická.

Prečo to predpokladáme?

Pretože v sektore, ktorý zodpovedá Požehnaniu a Bohatstvu sa nachádza tento rok 5 Duchov a teda môže sa udiať naozaj čokoľvek, čo si predstaviť vieme, ale aj mnohé z toho, čo si predstaviť nevieme.

A prečo očakávame u ľudí skratové jednanie?

Pretože do príslušného paláca, ktorý zodpovedá mysleniu a kontemplácii, sa dostáva Hviezda 9, ktorá môže spôsobiť veľký BUM !!! nielen na fyzickej úrovni – sopky, výbuchy, požiare, ale zároveň presne týmto spôsobom poznačí aj myslenie ľudí. Myšlienky už nebudú zmierlivé, ale ľudia budú mať tendenciu všetko riešiť lopatisticky, priamo a ručne-stručne a nebudú už prístupní na žiadne „medové motúzy“.

 

SZ palác – teda palác nápomocných priateľov a vyššej moci bol v roku 2020 zablokovaný, a teda zablokovaní boli všetci tí, ktorí by akýmkoľvek spôsobom chceli pomôcť a poradiť, to sme videli každý jeden deň fungovania novej vlády, ale aj v celosvetovom meradle. Zároveň bolo zablokované cestovanie nielen za dovolenkami, ale aj za prácou a obchodom a všetko to, čo s tým súvisí bolo veľmi obmedzené alebo zakázané - uzatváranie hraníc, a aj všetkého ostatného, čo nakoniec odrovnalo nielen sektor cestovného ruchu, ale aj všetkých činností, ktoré s tým úzko súvisia.

 

V roku 2021 prídu nápomocní priatelia, ktorí sa budú snažiť poradiť a pomôcť. Ale Ľudia a Vlády si nebudú chcieť dať poradiť, presne v štýle charakteristík Byvola (aktuálny rok 2021) a pôjdu si stále po svojom.

Ale pozor! Keď hovoríme o pomoci a riešení vážnych problémov, nehovoríme o vakcinácii. Hovoríme napríklad o lacných a mimoriadne efektívnych liečivách, ktoré sú tu už mnoho rokov a naozaj zaberajú nielen pri liečení Covidu, ale aj pri profylaxii (dokázané odborníkmi v prvej línii). Hovoríme aj o tom, že v lete 2020 bola robená štúdia na 10 mil. ľuďoch v Číne – priamo vo Wu Chane, ktorá dokázala, že bezpríznakoví ľudia nemajú v sebe žiadnu „aktívnu nálož“, ako nám to neustále konkrétni ľudia podkladajú, ale naopak, nepredstavujú žiadne riziko – neprenášajú vírus na iných (lebo ich „nálož“ obsahuje len príslušné markery).

To znamená, že testovanie a izolácia bezpríznakových ľudí je absolútne zbytočná, a teda aj protizákonná, pretože znemožňuje ľuďom žiť a pracovať, zadlžuje ich, ohrozuje ich existenciu a celkovo vytvára iba ďalšie a ďalšie hospodárske škody. Nezabúdajme ešte na sumu zaplatenú za testy, PN-ky, OČR-ky – v takýchto prípadoch naozaj zbytočné.

A teda v tomto kontexte hovoríme aj o tom, ako mohol svet oveľa, oveľa ľahšie, bezbolestnejšie (bez množstva mŕtvych a bez obrovských finančných dôsledkov) zvládnuť túto situáciu, či už vznikla samovoľne – ako nám tvrdia, alebo úmyselne a zámerne.

 

A ďalšia otázka? Keď táto lekárska štúdia vyšla už v lete v renomovanom časopise, prečo si zodpovední stále melú to svoje? Pretože to robia s určitým úmyslom – vystrašiť ľudí natoľko, že sa budú priam hrnúť do experimentálnej vakcinácie. Naozaj, takto ju bežne médiá nazývajú v USA. Prečo experimentálna? Pretože ešte nie je definitívne schválená ako bezpečná pre klinické používanie. Iba DOČASNE!!! (je naozaj veľmi zaujímavé, že sa vôbec nekontroluje prítomnosť protilátok u ľudí, ktorí už prešli vakcináciou, je to zámerom?). Skutoční odborníci uvádzajú, že definitívne budú mRNA vakcíny schválené až o 3 roky. Ale v skutočnosti budeme mať vakcíny preskúmanú až cca o 8-10 rokov – až do tej doby sa totiž môžu začať prejavovať skutočné nežiadúce účinky týchto vakcín. Nehovoriac o tom, že mnohé dlhodobé nežiadúce účinky vakcín sa môžu prejaviť až v ďalšej generácii – ak teda nejaká ďalšia  generácia u zaočkovaných vôbec bude (viaceré africké štáty vyprášili zo svojich krajín WHO, keď sa dokázalo, že vakcíny proti tetanu, najnovšie aj proti obrne, ktoré táto organizácia štátom „zadarmo“ poskytuje, obsahujú zložku, ktorá spôsobuje u žien spontánne potraty – teda neplodnosť).

Takže sa vlastne klinické štúdie o skutočnej účinnosti, ale aj o reálnych nežiadúcich účinkoch nových vakcín proti Covidu robia práve teraz – na všetkých ľuďoch, ktorí sa nechávajú „dobrovoľne“ týmito experimentálnymi vakcínami očkovať.

 

A vrátime sa späť k Loshu.

Centrum, teda to, čo drží pohromade všetko na jednotlivých úrovniach (rodiny, štáty, EÚ, …)

je už druhý rok vyčerpávané a preto sa všetko bude mať tendenciu rozpadávať. A čo teda konkrétne? Rodiny – rozchody, rozvody, Firmy – nútená likvidácia alebo krachy, Štáty – vidíme to nielen u nás, ale v celej EÚ - rozklad štátnosti, prepisovanie ústavy, eliminácia nepohodlných novinárov, opozičných politikov a ľudí, ktorí prejavujú vlastný názor a kritizujú vládu a jej totalitné praktiky. Alebo tých, ktorí možno iba vedia o súčasných mocipánoch priveľa.

A EÚ? Rozpad už začal dávno, čo ste si mohli prečítať aj v našich predpovediach v minulosti. A postupne bude tento proces zrýchľovať. Možno Maďarsko, možno Poľsko, ale možno ešte pred nimi Taliansko a Francúzsko.

 

Energia v Južnom paláci hovorí o „Ukončení“, čo môže znamenať fyzickú smrť známych a slávnych osobností z rôznych oblastí života (týka sa celého sveta), ale môže to znamenať aj to, že sa o týchto ľuďoch dozvieme zaujímavé skutočnosti a teda ich popularita a sláva skončia, alebo si iba miesto obdivu a popularity vyslúžia presne opačné emócie zo strany verejnosti.

 

VŠEOBECNÉ OHROZENIE

V roku 2021 sú vo všeobecnosti ohrozené dospelé ženy a najstaršie dcéry.

 

Problémy a prekážky rôzneho druhu však môžu mať aj ľudia Gua 4.

 

Problémy s nedostatkom energie môžu mať ľudia Gua 6 a Gua 8. Jedno, či muži alebo ženy.

Ohrozenie a oslabenie sa môže prejavovať vo všetkých oblastiach života týchto ľudí.

Samozrejme, závisí to aj od ich momentálnej fyzickej a psychickej kondície a veku, ktoré tieto všeobecné negatívne tendencie môžu ešte posilniť alebo naopak, podstatne zmierniť.

 

Čo sa týka priestorov, môžu vznikať problémy u tých priestorov, ktoré majú Hlavný vstup, Chýbajúcu časť (terasa, loggia, …), alebo výplavy životnej energie (francúzske okná, …) na Juhovýchode.

Problémy a negatívne tendencie sa budú ešte oveľa viac prejavovať u tých priestorov, ktoré majú v Juhovýchode Hlavný vstup aj Chýbajúcu časť súčasne (alebo chýbajúcu časť a výplav energie súčasne).

V roku 2021 preto neodporúčame uskutočňovať žiadne rekonštrukcie v Juhovýchodnom paláci

- z hľadiska celého priestoru, ani začínať stavby so vstupom z Juhovýchodu (týka sa objektov aj

pozemkov).

 

Môžu pokračovať problémy so živlom Vody.

Pozor najmä na dôsledky prívalových dažďov, povodní, a zosuvov pôdy na povrchu aj v podzemí.

Pozor, tento rok sa môžu začať prebúdzať sopky. Pokračovať budú zemetrasenia, výbuchy, požiare (prírodné aj umelé).

 

VZŤAHY

Kvalitu vzťahov v roku 2021 bude determinovať podiel úprimnosti a čestnosti. Je tu možnosť, že sa na pozadí hádok naozaj začne budovať nová kultúra riešenia vzťahov. Je tu však aj možnosť, že sa to neudeje. V tomto roku to všetko naozaj závisí od zúčastnených strán. A týka sa to ľudí aj vládnúcich štruktúr. Je to možno posledná šanca uvedomiť si, čo je skutočne dôležité. Prečo naozaj som s týmto partnerom? Prečo som vlastne išiel do politiky?

Pravda je dôležitá, aj keď nie je vždy príjemná. Iba na základe pravdy je možné prehodnotiť svoje postoje a zaujať správne stanovisko. Ale predovšetkým musíme byť pravdiví vo vzťahu k sebe. Až potom dokážeme vidieť pravdu aj okolo nás.

Prosperovať budú iba tie vzťahy, ktoré stoja na pevných pilieroch – čestnosť, pravdivosť a otvorenosť.

Prostriedkom na riešenie partnerských vzťahov je miernosť, vysoká miera pochopenia a nepodliehať príliš emóciám.

 

Negatívne tendencie osobných vzťahov však môžu byť u konkrétnych jednotlivcov alebo štátov zmiernené – závisí to od kompatibility partnerov – ich zvierat z roku narodenia (človeka alebo štátu) s aktuálnym rokom (Kovový Byvol).

U ľudí to samozrejme veľmi záleží aj na priestore, ktorý obývajú, ten môže všetky negatívne tendencie roku podstatne zmierniť, alebo naopak, ešte posilniť.

 

ZDRAVIE

V období roku 2021 si treba dávať pozor na ochorenia pečene a žlčníka, ale tiež horných a dolných dýchacích ciest (priedušky, pľúca) a hrubého čreva – tendencie predchádzajúceho roka.

Pokiaľ ide o dýchacie ústrojenstvo, je treba si dávať pozor v ešte väčšej miere, ako to bolo v minulom roku, pretože energetický stav Východného paláca je v tomto roku pod taktovkou „piatich zlomyseľných duchov“, a teda ohrozenie vírusom bude v tomto roku pretrvávať a nebezpečenstvo môže kulminovať.

 

Zdravotné problémy, ktoré sa prejavili v roku 2020, by síce mohli v tomto roku zaznamenať ústup (aj to až ku koncu roka), ale to by predpokladalo zmenu celkovej stratégie a koncepcie boja proti tejto pandémii. A to nie sme si istí, či sa udeje. V takom prípade sa celý problém iba odsunie do budúcnosti.

Pozor, môžu sa prejaviť aj nečakané prekvapenia alebo situácie, na ktoré nebudeme pripravení – fyzicky, psychicky a už ani materiálne.

 

Ďalej je potrebné dávať si pozor na zažívacie ústrojenstvo – žalúdok, tenké a hrubé črevo a slezinu.

V roku 2021 môžeme očakávať aj nárast srdcových a cievnych ochorení a náhlych príhod.

 

PRÁCA A FINANCIE

Z globálneho hľadiska sú tento rok najviac ohrozené financie – predovšetkým samozrejme ľudí, ale následne aj firiem.

Ak by sme mali radiť vláde, práve tento rok je potrebné najviac finančne podporovať ľudí aj firmy.

Vyjednať s bankami predĺženie odkladov splátok, odklady platenia čoho sa len dá. Odporúčame nie celoplošné testovanie, ale celoplošnú finančnú podporu. A na nikom nešetriť. V takom prípade máme akú-takú šancu rok 2021 zvládnuť. Inak môže prísť k celoštátnej katastrofe.

 

Pokiaľ ide o všeobecné ohrozenie, aj keď to znie priam neuveriteľne, najviac budú tento rok ohrozené finančné inštitúcie – banky, poisťovne, burzy, rôzne fondy, … a všetko, čo s týmito inštitúciami súvisí.

Cestovný ruch sa bude vyvíjať dvojakým spôsobom. Sú spoločnosti, ktoré sa po predchádzajúcom období „veľkého pôstu“ zotavia a budú vo svojej činnosti aspoň v obmedzenom režime pokračovať, ale sú aj také, a tých je väčšina, ktoré svoju činnosť definitívne ukončia.

O gastropriemysle ani nemusíme hovoriť – mnohé firmy už svoju činnosť ukončili a ďalšie ju pravdepodobne v tomto roku ukončia.

 

VŠEOBECNÉ ODPORÚČANIA

Nebezpečenstvo hrozí všeobecne z Juhovýchodného smeru (nášho domu, bytu, nášho mesta, kraja, štátu, kontinentu).

 

V roku 2021 neodporúčame uskutočňovať žiadne rekonštrukcie, prestavby a dostavby v Juhovýchodnom paláci (svetovej strane).

To znamená na pozemku s Juhovýchodným vstupom, v dome alebo v byte s Juhovýchodným vstupom, v kancelárii s Juhovýchodným vstupom, ale celkovo aj v každom priestore v Juhovýchodnom paláci, čiže v Juhovýchodnej časti priestoru.

 

V tejto súvislosti by si väčší pozor mali dávať aj obyvatelia / užívatelia priestorov s Juhovýchodným vstupom – do bytu, domu, kancelárie, prevádzky.

Energeticky podhodnotené však tento rok aj priestory so Severozápadným vstupom a Severovýchodným vstupom (a svojim obyvateľom môžu spôsobovať únavu, podráždenosť, hádky, menej financií, zdravotné problémy, …).

 

A pre tých, ktorých zaujímajú podklady, z ktorých vznikajú takéto a ďalšie predpovede a ktorí sa chcú dozvedieť podstatne viac a chcú byť zasvätení nielen do tajomstva presných predpovedí s vysokou výpovednou hodnotou, ale aj do systémov feng shui , sme pripravili pomerne dosť veľký študijno-informačný materiál, ktorý vám ozrejmí mnohé súvislosti (momentálne prechádza „jazykovou úpravou“, ale čoskoro bude k dispozícii na našej stránke – info o zverejnení nájdete na našom FB).

 

VŠEOBECNÉ PREDPOVEDE PODĽA 9 HVIEZD

Väčšiu pozornosť svojmu zdraviu by mali venovať ľudia narodení v roku Psa a Ovce. Doporučujeme starať sa o seba, chodiť na preventívne prehliadky a dodržiavať zdravý životný štýl - menej stresov a veľa pohybu na čerstvom vzduchu. Toto obdobie je pre tieto znamenia vhodné na zbavenie sa nevhodných návykov a rôznych závislostí.

 

Šťastie tento rok čaká na ľudí narodených v znamení Prasaťa, čo im umožní uskutočniť svoje nápady a plány.

 

Úspech, predovšetkým vo finančnej oblasti, prichádza k ľuďom v znamení Hada.

 

Pozor na peniaze by si v tomto roku mali dať ľudia narodení v roku Psa, Tigra a Draka. Je treba vyvarovať sa najmä riskantných investícií.

 

Nečakané šťastie, nové príležitosti a tiež možnosť narodenia dieťaťa prináša tento rok Zajacom a Kohútom.

 

Opiciam prináša tento rok možnosť stretu so zákonom – uzatvorenie zmluvy, dohody, vyhľadanie právnej pomoci alebo angažovanie sa v právnej záležitosti inej osoby.

 

Svoje osobné charakteristiky, predpovede a partnerské zhody (z oblasti feng shui, numerológie, astrológie a kabaly) nájdete v PC programe „Osobný Poradca Profi“, alebo v jeho jednotlivých častiach.

V programoch môžete analyzovať neobmedzený počet osôb.

Všetko v textovej forme. Možnosť tlače z programu.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všeobecné ROČNÉ ASTROLOGICKÉ PREDPOVEDE

pre jednotlivé ZNAMENIA v lunárnom roku KOVOVÉHO BYVOLA :

 

Potkan

Tento rok je dobrý. Je potrebné viac pracovať, zodpovednosť je tiež väčšia, i keď zisky nebudú tomu úmerné. Lepšie sa bude dariť v rodiných záležitostiach a vzťahoch. Možno bude potrebné siahnuť na svoje úspory.

 

Krajiny :      Izrael, Severná Kórea, Južná Kórea

Politici :       Milan Krajniak, Roman Mikulec, Milan Uhrík, Radoslav Procházka, Ivan Mikloš

Osobnosti : Dara Rolins, Nasťa Kuzminová, Marek Majeský, Štefan Skrúcaný, Vladimír Krčméry, pápež František I.

----------------------------------------------------------

 

Byvol

Tento rok je priemerný. V tomto období je možné stretnúť veľkú lásku alebo spečatiť trvalý zväzok. Je potrebné prispôsobovať sa situáciám a je vhodné robiť kompromisy, najmä ak sa jedná o oblasť kariéry.

 

Krajiny :      Čína, Juhoafrická Republika

Politici :       Zuzana Čaputová, Igor Matovič, Daniel Lipšic, Barack Obama

Osobnosti : Richard Müller, Maťo Ďurinda, Boris Filan, Napoleon Buonaparte, Adolf Hitler

----------------------------------------------------------

 

Tiger

Tento rok je problematický a náročný. Je potrebné krotiť vášne a tvrdohlavosť a učiť sa umiernenosti. Inak prídu mnohé problémy a hádky. Nie je to vhodné obdobie na nové začiatky, alebo dôležité životné rozhodnutia. Ku koncu roka zlepšenie situácie.

 

Krajiny :      Belgicko, India

Politici :       Mária Kolíková, Marek Krajčí, Branislav Grohling, Andrej Danko, J.V. Stalin,

Osobnosti : Zuzana Tlučková, Helena Krajčiová, Palo Habera, Ján Kuric, Ibrahim Maiga

----------------------------------------------------------

 

Zajac

Tento rok je veľmi ťažký. Môžu prísť problémy a sklamania. Je to možnosť rozchodu s milovanou osobou, ale aj možnosť zdravotných problémov. V tomto období je vhodné využiť najmä svoju diplomaciu a šikovnosť.

 

Krajiny :      Kanada

Politici :       Peter Pellegrini, Andrej Kiska, Miroslav Lajčák, Viktor Orbán

Osobnosti : Monika Hilmerová, Juraj Kemka, Matej Landl, Ady Hajdu, Johny Depp, Jet Li

----------------------------------------------------------

 

Drak

Tento rok je priaznivý, i keď neprichádzajú veľké úspechy alebo veľké zisky. Ale toto obdobie neprinesie žiadne závažné problémy, väčšina ich prejde iba pomimo. Ak sa aj nejaké problémy vyskytnú, zvládnuť ich nebude problém.

 

Krajiny :      Vietnam

Politici :       Eduard Heger, Veronika Remišová, Róbert Fico, Milan R. Štefánik, Vladimír Putin

Osobnosti : Petra Polnišová, Kvetka Horváthová, Rytmus, Marián Miezga, Alexander Bárta

----------------------------------------------------------

 

Had

Tento rok je priemerne dobrý. Plány nevychádzajú tak ako by bolo žiadúce. Do cesty sa stavajú nečakané prekážky. Odporúča sa opatrnosť vo finančných otázkach. K problémom je potrebné postaviť sa čelom. Odporúča sa väčšia aktivita.

 

Krajiny :      Poľsko, Maďarsko, Fínsko, Dánsko, Grécko

Politici :       Marián Kotleba, Boris Kollár, Ivan Gašparovič, Václav Klaus st.

Osobnosti : Ondrej Karnáč, Filip Tůma, Marián Čekovský, Peter Sagan, Dominika Cibulková

----------------------------------------------------------

 

Kôň

Tento rok je priemerne dobrý, ale lepší ako predchádzajúci. Financie sa zlepšia, i keď bude potrebná tvrdá práca. Môžu prísť problémy, najmä s rodinou a širšou rodinou. Možné je sklamanie v láske.

 

Krajiny :       Nemecko

Politici :       Juraj Šeliga, Tomáš Drucker, Angela Merkelová, David Kameron, Vladimír Mečiar

Osobnosti : Zdena Studenková, Nela Pocisková, Peter Marcin, Jožo Ráž, Adam Žampa

----------------------------------------------------------

 

Ovca

Tento rok je ťažký. Financie sa zháňajú problematicky. Veľa času a energie bude potrebné venovať rodine a priateľom. Je vhodné nerozhadzovať peniaze na nepotrebné veci. Zo strany okolia môže prísť k nepochopeniu.

 

Krajiny :      Rusko, Ukrajina

Politici :       Richard Sulík, Ľuboš Blaha, Mikuláš Dzurinda

Osobnosti : Henrieta Mičkovicová, Peter Sklár, Andy Kraus, Jozef Vajda, Halina Pawlowska

----------------------------------------------------------

 

Opica

Tento rok je priemerne dobrý. V osobnom živote a vo vzťahoch by nemali byť problémy. Čo sa týka práce alebo peňazí, je to horšie. Zisky sú slabé, môže prísť aj finančná strata. Málo radosti a zábavy.

 

Krajiny :      Slovensko, Čechy, USA, Švajčiarsko, Španielsko, Saudská Arábia

Politici :      Monika Beňová, Iveta Radičová, Peter Kažimír, Miloš Zeman

Osobnosti : Adela Vinczeová, Dano Heriban, Michal Kubovčík, pápež Ján Pavol II.

----------------------------------------------------------

 

Kohút

Tento rok je priemerne dobrý. Je tu možnosť cestovania. Priaznivé zmeny môžu prísť v rodinnom živote, v oblasti nápomocných priateľov a lásky. Rok prináša aj problémy, ale aj dostatok energie na ich zvládnutie. Pozor na úrazy a zranenia.

 

Krajiny :      Rakúsko, Holandsko, Japonsko, Európska únia

Politici :       Štefan Harabin, Jaroslav Nagy, Milan Mazurek, Vladimír Palko, Alexander Dubček

Osobnosti : Marta Sládečková, Michal Hudák, Táňa Radeva, Emil Horváth, Jeniffer Aniston

----------------------------------------------------------

 

Pes

Tento rok je dosť ťažký. Je potrebné robiť kompromisy a prispôsobiť sa situáciám. Môže prísť k nepochopeniu zo strany svojich blízkych. V tomto období sú možné nečakané výdavky a všeobecne nemusia vychádzať plány.

 

Krajiny :      Francúzsko, Taliansko, Sýria

Politici :       Béla Bugár, Alojz Hlina, Donald Trump

Osobnosti : Zuzana Šebová Kubovčíková, Michaela Čobejová, Ivan Letko, Matej Tóth, Melania Trump

----------------------------------------------------------

 

Prasa

Tento rok je dobrý. Je to vhodné obdobie na postup v práci a v podnikaní. Odporúča sa riskovať. Problémy sa dajú bez problémov zvládnuť. Ale v rodinných a milostných záležitostiach to môže byť horšie.

 

Krajiny :      Anglicko, Turecko

Politici :       Michal Truban, Eduard Chmelár, Róbert Kaliňák, Ján Fígeľ

Osobnosti : Ľudovít Štúr, Peter Nagy, Ján Ďurovčík, Maroš Kramár, Petra Vlhová

 

Na záver ešte mimoriadne pridávame vzájomnú KOMPATIBILITU (zhodu) Premiéra s členmi jeho vlády a tiež KOMPATIBILITU najvyšších ústavných činiteľov a ministrov so Slovenskou Republikou

 

PREMIÉR Igor Matovič (Byvol) :

1. veľmi dobrá zhoda : Zuzana Čaputová (Byvol), Boris Kollár (Had), Jaroslav Nagy (Had)

2. dobrá zhoda : Milan Krajniak (Potkan), Roman Mikulec (Potkan)

3. žiadna zhoda : Eduard Heger (Drak), Veronika Remišová (Drak), Ján Budaj (Drak), Ján Mičovský (Kôň), Ivan Korčok (Drak)

4. iba iluzórna zhoda – na chvíľu keď veci nevidíme do hĺbky : Richard Sulík (Ovca), Slovenská Republika (Opica)

5. koho ovláda on (ako pán sluhu) : Mária Kolíková (Tiger), Marek Krajčí (Tiger), Branislav Grohling (Tiger)

6. kto ovláda jeho (ako sluhu) : Natália Milanová (Pes)

 

SLOVENSKÁ REPUBLIKA (Opica) :

1. veľmi dobrá zhoda : Eduard Heger (Drak), Veronika Remišová (Drak), Ján Budaj (Drak)

2. dobrá zhoda : Richard Sulík (Ovca), Natália Milanová (Pes)

3. žiadna zhoda : Ján Mičovský (Kôň), Mária Kolíková (Tiger), Marek Krajčí (Tiger), Branislav Grohling (Tiger)

4. iba iluzórna zhoda – na chvíľu keď veci nevidíme do hĺbky : Zuzana Čaputová (Byvol), Igor Matovič (Byvol)

5. SR ovláda koho (ako pán sluhu) : Milan Krajniak (Potkan), Roman Mikulec (Potkan)

6. kto ovláda SR (ako sluhu) : Boris Kollár (Had), Jaroslav Nagy (Had)

(pozn.: aj Ivan Gašparovič je Had a bol prezidentom SR 2 funkčné obdobia, rovnako ako aj V.Klaus v ČR – ten bol aj premiérom)

 

Z vyššie uvedeného vidíme :

1. že žiadnu zhodu s premiérom ani so SR nemá

Ján Mičovský, Mária Kolíková, Marek Krajčí a Branislav Grohling, a teda je tu vysoký predpoklad, že dlho nezostanú vo svojej funkcii.

2. že prakticky žiadnu zhodu so SR nemá Igor Matovič a Zuzana Čaputová a preto ani ich kariéra vo vysokých štátnych funkciách nemusí mať dlhé trvanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

® HERMES Feng Shui s.r.o.

Tradícia stránky od roku 1998

info@moja-apka.sk

© Hermes All rights reserved