NAPÍŠTE NÁM

osobné údaje vyplňujte ak píšete konkrétnu otázku 

PODMIENKY WEBU

vaše meno :
váš e-mail :
text :  otázka, postreh, pripomienka, 
 

 

 

 

 

                  www.fengshui.sk

ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY

 OTÁZKA : 

ČO NIEJE PROJEKT FENG SHUI

 

Dobrý večer, dala som si urobiť projekt úpravy bytu podla zásad Feng Shui. Má 10 strán. Na vašej stránke som si čo to prečítala a objednala som si i vašu učebnicu. Mohla by som Vás požiadať aby ste sa mi na projek pozreli či je v poriadku?  

ODPOVEĎ :

 Dobrý deň,

je to možné, ale táto služba je spoplatnená. Mohli by sme ju zaradiť pod : analýza bytu cez internet, cenu nájdete v príslušných cenníkoch.

Na analýzu potrebujeme plánik bytu - kde sa byt nachádza, mesto, obec, severojužná os a dátumy narodenia obyvateľov.

Ak akceptujete cenu, môžete nám projekt zaslať na posúdenie.

 

Pokračovanie

Všetky údaje sú priložené v spomínanom projekte, ktorý vám posielam, byt je v Bratislave na ulici …....,

s cenou súhlasím.

 

ODPOVEĎ :

1 -Prvé dve strany projektu sú veľmi všeobecne hovoriace informácie o feng shui, to nájdete i v každej knihe o feng shui.

Pri ladení a úpravách Vášho priestoru Vám to nepomôže

 

2 -Tretia strana - charakteristika Vášho zvieraťa z roku narodenia

patrí do analýzy osôb - môže byť, no charakteristika osoby sa berie zo všetkých pilierov osudu a z ďalších aspektov, nie iba z roku narodenia.

 

3 -Tretia strana – domnievame sa že polovica strany obsahuje texty extrémne podobné textom z našich systémov MagicDays, ktoré si zdarma môžete dať vypočítať na stránke www.magicdays.sk.

To možno označiť za šikovnosť dotyčnej osoby, ale bolo by dobré prečítať si aj licenčné podmienky na spomínanej stránke.

Pri ladení vám to opäť nepomôže, patrí to do časti analýza osôb.

V druhej časti tejto strany sú opätovne osobné analýzy a to z numerológie.

Tu sme zistili, že sú to mierne upravené kópie textov z nášho softvéru

Pokiaľ by daná osoba mala legálne zakúpený tento SW, čiže by bola vlastníkom licencie, bolo by to

v poriadku. Ale osobu, ktorá Vám tento projekt vypracovala, neevidujeme v našej databáze.

 

4 - Štvrtá strana popisuje, prečo je dôležité vedieť svoje správne Gua. V druhej polovici sa nachádza tabuľka priaznivých a nepriaznivých smerov pre jednotlivé Guačísla.

Konečne prvá informácia ktorú môžete využiť pri úprave svojho priestoru, i keď ju môžete nájsť v početnej literatúre.

 

5 - Piata strana - drobné vysvetlivky

V druhej polovici veľmi triviálny a nedostatočný popis s odporúčaním, kde dať aký predmet a suché opisy daného paláca. Písmo zbytočne veľké, je tam pár veľmi všeobecných viet, ktoré ďalej odkazujú na stranu 6. Celá piata strana je pre vás zbytočná.

 

6 - Šiesta strana - kde sa nachádza plánik dispozičného riešenia bytu, orientácia správna. Ale je to len centrálna pozícia, tá ešte musí byť rozpracovaná izba po izbe, miestnosť po miestnosti na samostatných dokumentoch.

Prečo?

Aby sa vyvážili disproporcie bytu, s prihliadnutím na osoby obývajúce byt, ako celku po jednotlivých miestnostiach.

Kreslenie na centrálnej pozícii úplne zbytočné a veľmi neprehľadné, možno to slúži na vytvorenie pocitu zložitosti u klienta. Farebné značky s číslami na pozíciách bytu, kde máte umiestniť odporúčané predmety.

 

7 - Siedma strana - Je tam celkom slušný počet sošiek a doplnkov, ktoré sú doporučené na umiestnenie v priestore a ktoré sú vyznačené na predchádzajúcej strane.

Tieto predmety si samozrejme máte zakúpiť u dotyčného praktika v jeho vlastnom obchode,

čo považujeme za jednoznačný stret záujmov.

Dúfame, že ste navrhnuté úpravy nezrealizovala, lebo už len ten drevený vzpínajúci sa kôň v juhu Vám môže narobiť vážne problémy - z hľadiska aktuálneho roka (nebezpečenstvo prichádza z Juhu), ale aj v iných rokoch môže generovať nezvládnutie všetkého, s čím daný palác súvisí(týka sa to aj osôb Gua 9).

 

Každý predmet, ktorý sa umiestni v priestore, súvisí nielen s individualitami Vášho priestoru, ale aj s konkrétnymi osobami obývajúcimi tento priestor.

Kohút umiestnený v spálni na získanie partnera je skutočne unikátny ladiaci prvok. Môže sa totiž stať, že nezískate priateľa, ale džigola či pasáka, prípadne muslima, pretože tam je mnohoženstvo súčasťou životného štandardu. Kohút sa považuje predovšetkým za zviera ochranné. Čo sa týka vzťahov, môže sa symbolicky brať ako veľmi aktívny, ale zároveň značne promiskuitný. Je to teda absolútne nevhodná symbolika na podporenie partnerstva v našej kultúre.

 

Ďalšie strany obsahujú dlhšie všeobecné texty prečo si dať urobiť ladenie feng shui, plus dva sprievodné ilustračné obrázky tečúcej vody ktorá je spenená na miestach, kde stoja v ceste určité prekážky.

Tak tu sa nachytá každý neznalý Fengšvejista. Vraj sú to obrázky „harmónie a vyváženosti“ alebo správnej aktivizácie danej oblasti.

Pozor! Práve tieto obrázky ukazujú „ŠA „– teda negatívnu cchi.

 

Ďalšia strana – reklama, kde si máte kúpiť „feng shui nábytok“, tentokrát nie u dotyčného praktika, ale u jeho „majstra“.

 

A kde je to ladenie?

- Nie sú umiestnené ani len miesta na aktívny a pasívny odpočinok, o pracovných stoloch nehovoriac.

- Nie je ošetrená a vyvážená toaleta ani kúpeľňa, pričom práve ich nevhodné umiestnenie poškodzuje prípadného budúceho partnera.

- Nábytok a jednotlivé prvky (TV, ...) sú umiestnené nie asymetricky ale disharmonicky. Práve z týchto dôvodov sa u nás pri ladení používajú 3D programy, aby ten kto ladí priestor videl a mohol kompromisne zvážiť umiestnenie jednotlivých doplnkov a predmetov.

- Musí to byť správne, musí sa to do priestoru reálne zmestiť a ešte to musí aj dobre vyzerať.

- Celková harmónia a estetika je totiž podstatnou súčasťou správneho vyladenia priestoru.

 

ZÁVER :

Z desiatich popísaných strán samotný projekt je na jednej strane A4.

V tomto projekte chýba základné a nevyhnutné ošetrenie jednotlivých palácov. Masívne doplnenie a vyváženie živlov miestnosť po miestnosti. Sošky, zvonkohry, či obrazy nemajú takú zázračnú moc, aby doplnili poškodené prvky v priestore a práve poškodené paláce spôsobujú skutočné problémy v živote obyvateľov určitého priestoru. Treba si uvedomiť, že aktivizáciou neupraveného priestoru (soškami, zvonkohrami, …) je možné spôsobiť presný opak toho, čo sme pôvodne chceli dosiahnuť.

Naopak, správne naprogramovanie vyváženého a vyladeného priestoru môže pôsobiť veľkou silou.

Pri takto neošetrenom priestore však budete rada, keď sa nič vážne nestane.

 

Domnievame sa, že tento projekt rozhodne nemá hodnotu 3,30 Eur/m2.

 

Takíto „praktici“ každým svojim projektom dehonestujú feng shui ako také a znevažujú všetkých tých, ktorí v tejto oblasti odvádzajú skutočne poctivú a zodpovednú prácu. A ešte na to majú aj certifikát.

O prípadnom možnom, i keď neuvedomelom poškodení klientov, radšej pomlčíme.

Na ospravedlnenie tohto praktika možno slúži to, že to robil v najlepšej viere na základe vedomostí, ktoré mu jeho "učiteľ" odovzdal.

 

Doporučujeme každému prípadnému adeptovi feng shui aby si dobre preveril ku komu bude chodiť na školenie. To, že riaditelia samozvaných asociácií chodia do Číny na nákup lacného tovaru, ktorý potom za drahé peniaze predávajú naivným Slovákom, ešte nie je zárukou ich kvality. Domnievame sa, že keby tam chodili za vzdelaním, možno by projekty ich žiakov vyzerali trochu inak.

 

Takýchto „projektov“ sme už dostali na posúdenie viac a to z celého Slovenska.

Ich ceny sa pohybujú od 50,- do 8 000,- Eur.

 

Pre ostatných čitateľov

Dojem, že feng shui je o doplnkoch, sem-tam zvonkohra, sem-tam krištáľ, sem-tam sošky a zrkadlo skoro na každej stene, je veľmi nesprávny. I keď vyplýva z informácií, ktoré sú uvádzané v početnej literatúre. Z tohto dôvodu sme napísali našu knižnú publikáciu, kde sú všetky tieto skutočnosti dostatočne vysvetlené.

 

S pozdravom

 © HERMES

 OTÁZKA : 

DOM PODĽA ZÁSAD FENG SHUI

  

Dobrý den,

minulý rok sme postavili nový rodinný dom. Architekt povedal že dom je podľa feng shui.

Ale v nasej rodine sa začali vyskytovať vážne problemy.Može to suvisieť s novým domom?

Ak ano, čo máme robiť?

 

Dakujem, Renata

ODPOVEĎ :

Dobrý deň pani Renata,

na to, aby sme celú situáciu mohli odborne posúdiť potrebujeme Váš dom vidieť – buď osobne

alebo aspoň reálny projekt, ktorý môžete zaslať poštou alebo mailom. Na projekte nezabudnite zakresliť čo najpresnejšie severojužnú os.

 

S pozdravom

HERMES

 

PO NÁVŠTEVE :

Pre čitateľov tejto rubriky :

Dom pani R. Sme išli osobne obhliadnuť a zamerať. Urobili sme hĺbkovú analýzu.

Zistili sme že :

- Dom má dve veľké a dve malé chýbajúce časti – veľký problém

- Dom nie je kompatibilný s jeho obyvateľmi – veľký problém

- Vnútorná garáž domu vyrába ďalšiu – vnútornú chýbajúcu časť, zároveň garážované autá poškodzujú 

   východné paláce domu – veľký problém

- Severný palác je blokovaný veľkými vstavanými skriňami – veľký problém

- Tendencia Hlavného vstupu do domu hovorí o „separácii“ - veľký problém

- Na poschodí sa nachádzajú 3 spálne, z toho jedna je dlhý slíž a dve sú veľmi malé. Pričom šikminy

začínajú vo výške 70 cm. Takže v spálňach nie je možné reálne umiestniť ľudí na spanie, nehovoriac o tom, že by mali byť umiestnení v relatívnej nepoškodených alebo upravených sektoroch a otočení svojim správnym smerom. - veľmi veľký problém

Pani R. Sme bohužiaľ museli povedať, že tento dom nemá s feng shui nič spoločné, práve naopak, je to anti feng shui dom. Takže architekt ju mierne povedané zavádzal. S takýmto prístupom sme sa však nestretli po prvý krát.

 

Preto, pokiaľ máte pochybnosti alebo chcete mať istotu, že dom, ktorý stojí veľké peniaze, je skutočne postavený pre Vás, využite radšej služby skutočných odborníkov.

 

Ak chcete zistiť, či plánovaný projekt je, alebo nie je v zmysle tých najzákladnejších princípov feng shui, stačí si prečítať našu Učebnicu feng shu. Najmä časti - chýbajúce časti a perspektívy, ďalej typy objektov Východný -Západný, typy ľudí a ich Guačísiel Východný – Západný, … 

Na základe toho zistíte, či ste s daným domom, bytom, miestnosťou kompatibilný, alebo nie.

Zistíte tiež, čo Vám už zrealizovaný alebo „iba“ naprojektovaný priestor môže priniesť v budúcnosti.

Oveľa rýchlejšie a teda efektívnejšie Vám ľubovolné množstvo projektov (katalógy) analyzuje náš

softvér Feng Shui HomeMaster/Master..

S pozdravom

 © HERMES
 

 OTÁZKA : 

LIETAJÚCE HVIEZDY 

    

Dobrý deň. Vo Vitalite som sa dočítal v článku  Hviezdy vo feng šuej, ktorého autorom je Peter Filo, riaditeľ Slovenskej Asociácie  Feng Šuej nasledovné:
...Každý z troch živlov sa v jednotlivých svetových smeroch zdržuje rôzne dlho. Majú poetické názvy Hora, Rieka, Hviezda podľa toho, ako sa správajú. Živel zvaný Hora zostáva v určitom svetovom smere na stálo, neodchádza a jeho kvalita či druh závisí od toho, z ktorého svetového smeru máme vchod. To jest, ktorým smerom sa dom pozerá. Rieka je v jednotlivých svetových smeroch vždy na 20 rokov, toto obdobie sa nazýva perióda. Mení sa naraz vo všetkých svetových smeroch, naposledy to bolo v roku 2004.....
Vzhľadom na to, že v dostupnej literatúre som čítal o hviezde Rieky iné skutočnosti chcem vás požiadať o vysvetlenie vzhľadom k tomu, že uvedený článok popisuje hviezdu Rieky, jej poslanie a tým aj kvality odlišne.
Ďakujem

ODPOVEĎ :

Dobrý deň pán O.,

zasmiali by sme sa na tom čo tu čítame, ale keďže autorom horeuvedeného materiálu je riaditeľ Slovenskej Asociácie Feng Šuej, je nám skôr do plaču.

Vy sám pravdepodobne vlastníte určitú literatúru o lietajúcich hviezdach, možno máte zakúpenú I našu Učebnicu, kde základné pojmy dostatočne jasne širokej verejnosti vysvetľujeme.

 

Takže text by mal správne znieť :

Každá z troch Hviezd (vplyvy určitej kvality) sa v jednotlivých palácoch (svetových smeroch) zdržujú rôzne dlho. Majú poetické názvy Hviezda Hory, Hviezda Rieky a Hviezda Periódy podľa toho, ako sa správajú.

Hviezda Hory zostáva v určitom paláci (svetovej strane) nemenná a závisí od toho, z ktorého paláca (svetovej strany) máme hlavný vstup do priestoru. Nazývame ju tiež Hviezda Zdravia.

Hviezda Rieky sa zdržuje v jednotlivých palácoch (svetových stranách) iba rok, je najpremenlivejšia. Nazývame ju tiež Hviezda Finančná.

Hviezda Periódy sa mení v 20-ročných cykloch, naposledy to bolo v roku 2004…

Apropó, pre domy postavené pred rokom 2004 sa pri ladení musí zohľadňovať i 

4 hviezda to je hviezda predošlej periódy a jej indukcia s hviezdou aktuálnej periódy.

 

Človek sa môže pomýliť, ale nie v toľkých závažných faktoch naraz. Toto už svedčí o závažnej neznalosti základných princípov.

Tu sa nedá vyhovoriť ani na tlačového škriatka, ak je Váš popis správny,

má tam minimálne trojičky.

 

Pán O., z Vášho opisu z príslušného periodika je jednoznačne vidieť, a máme to tu čierne na bielom,

prečo a z akých dôvodov tento spomínaný pán neurobil u nás záverečné absolventské skúšky.

 

I keď za tie štyri roky „činnosti“ by sa na neho už mohlo čosi nalepiť. Keď nie z vlastnej praxe tak aspoň z našej Učebnice, ktorú si, prostredníctvom svojej žiačky, od nás zakúpil.

Ako sme sa dozvedeli od priamej účastníčky profi školenia príslušnej asociácie, prednášajúci – teda riaditeľ asociácie mal na kolenách nejakú knihu červenej farby (ktorá sa veľmi ponášala na našu Učebnicu) a z tej im diktoval celé texty.

 

Pre ostatných

Vyjde Vás to lacnejšie, keď si príslušnú publikáciu u nás zakúpite. Veď hádam viete čítať

a nepotrebujete aby Vám niekto predčítaval za 170,- Eur / víkend.

 

Pre autora horeuvedených nezmyslov vytlačených v periodiku Vitalita !!!

 

str. 4 UČEBNICA FENG SHUI diel I. :

Upozornenie : Tento materiál je chránený autorskými právami.

Akékoľvek publikovanie tohoto materiálu ako celku, alebo ktorejkoľvek časti je zakázané.

Autori materiálu všetky práva vyhradené.

Ďalej tento materiál nesmie byť opakovaný, reprodukovaný, uchovávaný v pamäťových médiách a prenášaný v akejkoľvek podobe, žiadnym známym spôsobom, formou alebo prostriedkami ,

a nemôže sa použiť ako podkladový materiál pre školenia, alebo prednášky bez predchádzajúceho písomného súhlasu držiteľov autorských práv.

 

ISBN 978-80-969752-0-4

S pozdravom

 
 © HERMES

 

 OTÁZKA : 

NEVYHNUTNÉ ÚDAJE

       

Dobry den, chcem Vas poprosit o radu,
ako mozem vyriesit situaciu, ak mam dom v tvare L /lenze v tej kratkej casti sa nachadza iba cast izby nie cela/
Aby sme sa spravne pochopili dom je obdlznik ale na jednej strane su vysunute vchodove dvere . Tym sme aj predlzili jednu izbu. Takze na kratkej stene sa nachadza cast izby . Mame tam spalna. Moze sa tomu dat nejako pomoct?
vopred Vam dakujem za odpoved, budem cakat vasu radu......

ODPOVEĎ :

Dobrý deň,

z informácií, ktoré sme od Vás dostali k dispozícii, nie je možné urobiť profesionálnu analýzu.

Riešením je zaslať nám plánik objektu v určitej mierke, zamerať a vyznačiť severojužnú os, napísať mená a dátumy narodenia jednotlivých obyvateľov domu i s hodinami narodenia (u ktorých viete), priradiť jednotlivé miestnosti k osobám a popísať jednotlivé miestnosti v závislosti od ich využitia.

My si urobíme kontrolu zamerania severojužnej osi cez satelit na internete.

Toto sú podklady, na základe ktorých sa dajú urobiť príslušné analýzy, vyhodnotiť ich a následne zaujať stanovisko, respektíve dať odporúčanie či sa určité veci dajú riešiť a ako, alebo nie.

Ceny všetkých našich služieb, vrátane analýz priestorov cez internet, nájdete na našej web stránke.

 

S pozdravom

 
 © HERMES

 

 OTÁZKA : 

SYMBOLIKA, OBRAZY A ICH UMIESTNENIE

 

Dobry den, pisala som vam v auguste, ale ste na moju otazku zial neodpovedali. Mam od vas ucebnicu FS, ale tam som zial odpoved nenasla. Mam obraz 3 malych deti vo vani, ktory mam velmi rada. Na obraze vodu nevidno, iba penu a je teda zrejme, ze deti sa kupu. Neviem kam mozem obraz umiestnit. Je v zlto-hnedých pastelovych farbach. Mozem ho umiestnit do jedalenskej casti v zapadnej casti domu v sektore konfliktov? Poradite prosim? Dakujem.

 

ODPOVEĎ :

Dobrý deň pani P.,

Takže budeme vychádzať z informácií, ktoré ste nám sprostredkovali. Obraz chcete zavesiť v jedálni, v Západnom paláci domu, v ktorom sa z energetického hľadiska nachádzajú konflikty.

Je to obraz 3 kúpajúcich sa detí.

A/ farebnosť obrazu by bola v poriadku – píšete že je v žlto hnedých pastelových farbách.

B/ tematikou sa takýto obraz do jedálne nehodí, ale to nie je najdôležitejšie kritérium.

C/ palác Západu síce charakterizuje aj „deti“, ale v našej učebnici (pokiaľ si ju pozorne prečítate) je napísané, že do energeticky poškodených palácov neumiestňujeme figurálne kompozície. Prečo?

 

Pretože v tomto prípade by ste deti umiestnili do konfliktov. Čo všetko to môže ovplyvniť?

A/ všetky deti žijúce v dome – začnete mať s nimi veľa konfliktov

B/ deti žijúce v dome môžu začať mať konflikty medzi sebou

C/ deti žijúce v dome môžu začať mať konflikty každé samostatne (v určitej oblasti)

D/ pokiaľ deti nemáte, môže sa stať, že ich nebudete môcť mať – konflikt medzi tým čo chceme

E/ pokiaľ ste slobodná a deti nemáte a ani neplánujete, systém bude brať do úvahy to, že Vy ste

dieťa svojich rodičov a problémy môžu nastať u Vás konkrétne, medzi Vami a rodičmi, alebo medzi

Vami a súrodencami.

To, ktorá z uvedených možností nastane, môže bližšie špecifikovať palác v konkrétnej miestnosti – teda v jedálni, kde sa chystáte obraz zavesiť a jeho energetická hodnota. Neviem, či ste si rozkreslili aj jednotlivé miestnosti, ale na umiestňovanie konkrétnej symboliky – a teda aj obrazov je to nevyhnutné.

Pričom si pamätajte : figurálne kompozície (obrazy a sochy vyobrazujúce ľudí) umiestňujeme Iba do 2 krát nepoškodených palácov. Tým eliminujeme ohrozenie konkrétnych osôb obývajúcich daný priestor, ktoré by sa nevhodným umiestnením mohli negatívne naprogramovať. Ale touto všeobecnou radou nezabezpečíme to, aby sa nevhodným umiestnením symboliky nespôsobili v domácnosti problémy.

Štúdium symboliky je veľmi zložitá oblasť, ktorej pochopenie si vyžaduje dlhší čas. Ovládali to napríklad starí majstri – Raffaelo, Michelangelo, … a práve preto sú nazývaní majstrami a ich diela prežili stáročia.

Od jesene pripravujeme nové školenia feng shui, kde sa budeme podstatne viac zaoberať problamatikou symbolizmu. Pretože si myslíme, že každá žena (totiž väčšinou ženy budujú

hniezdo“) by mala mať aspoň základné vedomosti ohľadne feng shui a teda aj správnej symboliky.

Veríme, že veľa rodín by sa vyhlo mnohým závažným problémom.

S pozdravom

 
 © HERMES

 

 OTÁZKA : 

NEDIFERENCOVANÝ, DIFERENCOVANÝ A 4 PILIEROVÝ GUASYSTÉM

  

Dobrý deň.
Zakúpila som si váš softvér Osobný poradca, zadala som si výpočet osobného gua čísla. Ale vyšlo mi tam niečo úplne iné, ako mám overené. Chcem Vás poprosiť o opätovné prepočítanie, lebo si myslím, že daný program ho nevypočítal správne. Som žena a môj dátum je XX.XX.XXXX.
Ďakujem za skorú odpoveď.
Zuzana

ODPOVEĎ :

Dobrý deň pani Zuzana,

Z údajov, ktoré ste nám zaslali Vám bohužiaľ nevieme presne vypočítať správne Gua číslo.

Totiž správne Gua číslo sa nevypočítava jednoduchými výpočtami na základe toho či ste muž

alebo žena. Tieto výpočty sú presné tak na 60-70 %. (gua tabuľky v knihách - nediferencovaný a diferencovaný guasystém, alebo guakalkulačky na niektorých web stránkach)

Správne Gua číslo sa určuje na základe pomeru Yin a Yang v živlovom rozložení konkrétneho

človeka. Na to je ale potrebný celý dátum narodenia (deň, mesiac, rok, hodina a určenie pohlavia).

Tento výpočet je veľmi zložitý (trvá cca 1 týždeň) a preto sa v početnej literatúre uverejňuje

zjednodušený, ale tým zároveň aj podstatne menej presný výpočet, uverejňovaný aj v tabuľkách.

 

Aby ste ma rozumeli. Ľudia narodení v roku 1976 môžu mať osobné Gua 6, alebo 9. Jednoduché

výpočty (a aj tabuľky) jednoducho (nazvaného diferencovaný gua systém) všetkých mužov hodia do yang polarity – Gua 6 a všetky ženy do Yin polarity – Gua 9.

Ale každý človek je individulita a preto sa často stáva, že je žena s prevahou Yang a teda jej Gua by v tomto roku bolo 6, alebo môže byť muž s prevahou Yin a teda jeho Gua by v tomto roku bolo 9.

 

My sme vyvinuli tento špeciálny (a na svete zatiaľ jedinečný) numerologicko-astrologický softvér, ktorý presne vypočíta pomer Yinu a Yangu v 4 pilieroch osudu (a samozrejme aj mnohé iné charakteristiky z čínskej a klasickej astrológie, numerológie, kabaly, …) Pre Vašu informáciu obsahuje okrem výpočtov aj cca 200 strán analyzačných textov.

Softvér sme vyrábali pre svoju potrebu, teda je vyrobený na profesionálnej úrovni, zároveň má mimoriadne jednoduché ovládanie. Jeho výpočty a charakteristiky používajú pri svojej práci lekári, psychológovia, astrológovia, personalisti, manažéri, maséri a dokonca aj umelci. Úspešne ho využívajú aj absolútni laici v daných oblastiach.

Jeho výpočty sú správne.

Takže pokiaľ ste zadali správny dátum, hodinu narodenia a pohlavie, tak Gua číslo vypočítané v našom softvéri je správne.  

S pozdravom

 
© HERMES

 

 OTÁZKA : 

ZNAMENIE A PREDPOVEDE

 

Dobry den prajem,ja by som sa vas chcela spytat pod ake znamenie spadam ak som sa narodila v roku 1966 a co ma caka v buducom roku.dakujem.

ODPOVEĎ :

Dobrý deň pani Mária,

údaj, ktorý ste zaslali, je veľmi všeobecný.

Ak ste sa narodili do 20.01.1966 tak Vaše všeobecné zviera z roku narodenia by bolo Drevený HAD

ak ste sa narodili po 20.01.1966 tak Vaše všeobecné zviera z roku narodenia by bolo Ohnivý KôŇ,

samozrejme z činskeho lunárneho kalendára.

 

Čo Vás čaká v budúcom roku, na to je nutný kompletný údaj – meno, priezvisko, hodina,deň, mesiac a rok narodenia.

Od týchto hodnôt sa, pre tú-ktorú osobu, odvíja predpoveď.

Od jednotlivostí, identifikovaných na základe spomínaných údajov, môže byť predpoveď viac či menej priaznivá a podľa toho sa príslušná osoba môže sama „korigovať“ - svoje správanie, plánovanie svojich krokov v osobnom alebo profesnom živote, čo môže v podstatnej miere ovplyvniť prípadnú negatívnu predpoveď. To znamená, že môžete reálne ovplyvniť svoju budúcnosť a prípadnú negatívnu predpoveď v podstatnej miere zmierniť. Dokonca určité negatívne tendencie konkrétneho obdobia i zvrátiť vo svoj prospech.

 

Takže čo môžete urobiť?

Môžete počkať na všeobecné predpovede pre jednotlivé znamenia, ktoré každý rok, spolu s komplexnou predpoveďou na daný rok, uverejňujeme na našej web stránke.

Alebo si môžete zakúpiť náš softvér Osobný poradca, ktorý toto všetko dokáže analyzovať v reálnom čase a to ako v minulosti tak i v budúcnosti.

Po tejto analýze zistíte, pod ktorý systém patríte a budete používať na predpovede tie techniky a systémy, alebo ich kombinácie, ktoré sú pre Vašu osobu najpresnejšie.

S pozdravom

 
© HERMES

 

 OTÁZKA : 

SKÚŠKY A ŠKOLENIA FENG SHUI

  

Absolvovala som profi školenie FS v BA a mám i certifikát. Môžem si u vás doplniť znalosti a vedomosti.

Je možné zohľadniť cenu Vášho školenia už mnou nadobudnutými vedomosťami.

Alebo, mohla by som si spraviť len skúšky za nejaký adekvátny poplatok?  

ODPOVEĎ :

Dobrý deň,

nie, pri všetkej úcte, skúšky by ste s najväčšou pravdepodobnosťou asi neurobila.

Vychádzame zo skúseností viacerých adeptov, ktorý mali tú odvahu a zodpovednosť a prihlásili sa 

k nám na profesionálne školenie i napriek tomu, že sa už v Bratislave iného profi školenia zúčastnili.

 

Ak chcete profesionálne pracovať pre iných, naozaj je nutné aby ste prešla celým systémom.

Zo skúseností vieme, že títo absolventi majú zásadné nedostatky, čomu nasvedčujú i ich projekty, 

ktoré nám niektorí ich klienti zasielajú na posúdenie.

 

Takže každý musí prejsť celým školením, počínajúc vysvetľovaním systému až po záverečné skúšky.

Výnimky sú neprípustné, nie z dôvodu osoby uchádzača a kde u koho a čo absolvoval, ale hlavne z dôvodov zodpovednosti voči ich budúcim potencionálnym klientom.

S pozdravom

 

© HERMES

ĎALŠIE ČASTI :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Váš dotaz bol odoslaný.

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru

   

HERMES

------------------------------------------------------------------------------------------------